Polecane posty

thug    236

jak  trzymałem do stycznia i nie ma ceny to trzymam do marca kwietnia jeszcze zima może namieszać ruski wyż czeka żeby zrobić powtórkę wejścia w drugiej połowie stycznia chociaż jeszcze nie wylazł

pozwoliłem sobie skopiować  mój ostatni post z poprzedniego roku


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Pszenica paszowa 650zł przy wymianie i 20zł taniej na konto. Cena stoi w miejscu, może te mrozy coś rusza z ceną chociaż mam wątpliwości.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheskey    2

u mnie za paszówkę płacą 615zł netto za konsumpcję 630-640 a za kukurydzę 640 netto. Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

gdzie w takiej cenie skupuja ? Łeczyca przed swietami był tam cos koło tego przy duzych kontraktach ale czepiaja sie strasznie parametrów :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

no w tv mówili ze ceny do dołu... czekam moze cos podskoczy


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

tanieje zboze panowie pszenica i wogole o 10 zł stanialo u ans w punktach centralna polska teraz niewiadomo czy trzymac czy co robic z pszenica 660 netto paszowka to nie jest za piekna cena liczylem ze chociaz 700 bedzie a wy co myslicie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Sprzedałem prawie połowę na początku grudnia miałem pchnąć wszystko, ale towar dobry suchy białko ponad 13 liczyłem, że taniej nie będzie, a tu cena 5% w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

dziś robiłem rozeznanie 600zł z podwórka firma na K paszówka czy konsumpcja wsieradno ,Młyn 660 ale chce gluten 30 i wyrównanie 80 , jakby coś mniej to 630-640 jakby ktoś dał 615 u mnie to puszczam bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Ja mam magazyny można powiedzieć puste już zostało kilka ton żyta-poszło wszystko w grudniu ale jak bym miał jeszcze zboże to raczej czekał bym do marca i wtedy decyzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

zdrożeć mogło by w wypadku dużych opadów śniegu kiedy rolnikom nie chciało by się odśnieżać magazynów i sprzedawać, żeby na miesiąc handel zatrzymał się, w mazowieckim potentat z Gumowa winduje cenę paszówki i kukurydzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Na Matif i Cebot dziś czerwono... Chyba taniej jak w żniwa... Oj nie ciekawie, trzeba było sprzedawać pszenice po 720zł netto i 1700netto rzepak i byłby spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1986    1

kolego ursus1986 u kogo w okolicach Sokołowa Podl. taka cena za paszówkę?

 

od firmy z lubelskiego. przyjezdzaja i biora ode mnie. byleby przytulii i robali nie było. w okolicy lipa z cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Na Matif i Cebot dziś czerwono... Chyba taniej jak w żniwa... Oj nie ciekawie, trzeba było sprzedawać pszenice po 720zł netto i 1700netto rzepak i byłby spokój

 

no pszenica 3 euro w plecy na tonie dzisiaj

na cebocie ledwo 167 dolarów tona

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze ceny netto Loco gospodarstwo w okolicy 100 km od portów w gdy/gda.

Pszenica 14 700pln

Pszenica 13 670pln

Pszenica 12 660pln

Pszenica nowe zbiory 700pln netto

Rzepak 1600pln

Łubin 850

Owies gęst. 48 545

Jak coś na priva proszę

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

A ja sprzedałem większość pszenicy w grudniu za 650 zł netto woj opolskie i chyba dobrze zrobiłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj