BestTeam

Kilka pytań w sprawie opasów.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
BestTeam    2

Witam tu znowu ja.Mam do was kilka pytań:

1.Jakie powinno być długie i szerokie stanowisko dla jednego opasa?

2.Jak najlepiej wywalać obornik od 24 opasów.(bez tura)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

1,2m na 1,8 m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

Od 24 szt widłami? Pasze też widłami?
Wodę w wiaderku?

Lepiej iść do kogoś wywalić ten obornik bo ci więcej zostanie jak dostaniesz 10zł/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2471

@bestteam człowieku nie wiem ile Ty masz lat ale zakładasz bezsensowne tematy jak byś miał 10-12lat przestań sobie robić jaja bo to jest poważne forum chyba ze Cię jeszcze bombelki z szampana trzymają sa wyszukiwarki to sobie poszukaj w necie o na forum a nie zakładasz temat z byle problemem i robisz balagan na forum


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Hombre
      Chciałbym postawić wiatę na bydło opasowe. Wygląda to tak że z jednej strony jest ściana od  starej obory 16 m a boku jest garaż na 6 m więc zachodnia i południowa cześć byłaby zakryta a wschodnia i polnoca odkryta. Chodzi mi o niskie koszty więc zamiast płyty obornickiej chciałbym dać blachę trapezowa z filcem. Ze względu na ograniczona ilość słomy zamiast sciolki myślę nad rusztami tylko nie wiem jak będzie się to zachowywać zima podczas mrozów. Chodzi mi o urazy i czy pozostałości obornika nie będą wtedy przymarzac do ruszt i je zatykać? Bydlo miałoby możliwość wchodzenia do starej obory gdzie będzie słoma. Chętnie wysłucham opinii albo jak ktoś zaproponuje jakieś zmiany
    • Przez szables
      Jakiej firmy polecacie mieszacz powietrza do obory i w jakich cenach się kształtują w zależności od firmy?
    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj