Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiata na byki najtanszy sposob

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Zaremski24

Zaremski24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 03 styczeń 2016 - 12:43

wiata na byki najtanszy sposob Witam mam pytanie. Co postawic w najtanszy sposob dla 10 bykow zeby do konca opasu mogly w niej chodzic? myslalem nad wiata z slupow telefonicznych i jakis wybieg dla nich. mam rowniez wolne miejsce w stodole ale nie wiem czy konstrukcja drewniana wytrzyma opary i wgl. w stodole upchnął bym te 10 sztuk w jednym kojcu. macie jakies swoje sposoby? i mowie jak najtanszym sposobem prosilbym ;) z gory dzieki za odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wiata na byki najtanszy sposob Dzisiaj, 00:43
  •  

#2 Share PatrykAndrzejewski

PatrykAndrzejewski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:I spojrzał Pan na pracę Naszą... i był zadowolony, zapytał o nasze zarobki... usiadł i zapłakał

Napisany 03 styczeń 2016 - 13:22

wiata na byki najtanszy sposob zobacz u mnie w galerii na mój wybieg dla byków

#3 Share Patryk1222

Patryk1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 03 styczeń 2016 - 14:49

wiata na byki najtanszy sposob Usuń im rogi to ci stodoly nie powinny rozebrać.
Nie buj się o dach że zgnije od pary stodoła jest duża zapewne hula wiatr pomiędzy deskami więc dużo nie nadmuchaja:-)
Zmarznac też nie zmarzna u mnie chodzą aktualnie pod chmurką osloniete z 3 stron od wiatru słomą i żyją tylko to co zjedzą to tracą na ogrzanie ale miejmy nadzieję że zima szybko odpuści;-)

Edytowany przez Patryk1222, 03 styczeń 2016 - 14:54.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Zaremski24

Zaremski24

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 03 styczeń 2016 - 15:40

wiata na byki najtanszy sposob o te rogi sie nie boje bo normalniemw stodole wygordzenia zrobie a do okola pustaki. kurcze dosc duza u mnie ta stodola i jakbym 5-7 sztuk tam wpuscil to nie wiem czy sie ogrzeje tak latwo pomieszczenie. moze dobudowac cos do obory z pustakow na 5 sztuk??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 03 styczeń 2016 - 21:32

wiata na byki najtanszy sposob nie można napisać w jednym temacie tylko trzeba kilka zakładać i zaśmiecać forum tym bardziej ze są już podobne tematy i zdjęć w galerii takich budynków
ZETOR TEAM