matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

to idą w żywej wadze na eksport ja jestem tylko naganiaczem na wadze nic nie jebiemy chcesz podjedziemy na inną wage nikt nie był oszukany kasa na drógi dzień na konto plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

załatwiam dla firmy lokalnej i drugiej ale nie dużo bo nie jestem pewien tej firmy Urbanek z Makowa mazowieckiego zna ktoś może miał z nimi ktoś styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2345

mikic360 skąd jesteś my dajemy za takie limuzynki po 9.5

znam takiego co też by za nie dał tyle samo ale musiał interes zwijac bo ile on ludzi naciągnął na te ich ceny a pieniędzy brak . ja wolę sprawdzanego odbiorcę wolę 20 gr mniej ale pewność . kolego życzę ci jak najlepiej ale uważaj żebyś ty nie podzielił losu tego handlarza . napisał bym jak on się nazywa ale prawdę mówiąc nie wiem .


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kw22    20

Naganiacze to gatunek na wymarciu teraz każdy ma tel i dzwoni bezpośrednio do rzeźni lub handlarzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miosio    4

witam dzisiejsza sprzedaż 8szt.hf waga około 800kg każdy cena 6.7neto.byki były ładnej budowy wielkopolska

 do kogo sprzedane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprzedane do BM kobylin cena 6.40 za hf i 7.20 za MM ceny netto

Edytowano przez farmer211990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

Żal tyłek sciska że ktos dostaje dobrą cene za dobry towar? Jeszcze ostatnio okoliczni skupujący za LM płacili 9,20 netto. ( Tak żywa waga) 

PS. W sumie nie dziwie się, w galeri można czasami zobaczyc jak ktos biało czerwonego H-Fa simem nazywa albo Jerseya - Limousine'm. Pojedzcie sobie na mazury, popatrzcie, zobaczcie dobre byki to nie będzie niedomówień. Wystarczy wiedziec co sie ma, znac wartośc towaru to można zobaczyć dobre pieniądze. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz212    7

ok kolego jak ktos dostaje taka cene to niech pokaze fakture za te byki i sprawa bedzie prosta bo pisac to ja moge duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    44

Właśnie Andr3w. Jak już ktoś ma mieszańca 50% limousine, to pisze, ze ma byka limousine, a czystemu to on nawet do pięt nie dorasta. Co do ceny to za czyste byki tej rasy niewiele się ona zmienia. Ja też handluje z Agrostarem i jeszcze nie było mniej jak 9 zł/kg brutto.

Edytowano przez sylip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0,63 x 13,8 × 1, 08 = 9, 39... więc cena za ten towar normalna. ale w 10 zł kolegi z kilku stron wcześniej za totalną mieszankę to już nie uwierzę jak nie zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6.8 za hf 7.30 za limuzyna a nie czystego propozyzja ceny netto waga koło 700

 wiek 22 dobra cenna czy można wiecej dostać 

Edytowano przez przemekhodowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

wczoraj byli z BM Kobylin i tak wycenili 2 byki hfxbbb cena 8,50 netto, 3 jalowki mm po 7,40 netto, jedna slabsza po 7,20 netto potracenie 6%, odbior ma byc pod koniec przyszlego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    113

w czwartek sprzedany byk hf 632kg butto 6.4netto i jałowka po simentalu ladnej budowy 559brutto 6.5netto i jałowka wygladała na mieszanca z herefordem 384 brutto brak genu wzrostu i dla tego tak slabiutko cena az 4 zl netto odbieral posrednik.Za tego hf i jałowke po simentalu biernacki dzien wczesniej proponował po 6 zl a jak powiedzialem ze jedziemy na wage to powiedzial ze nie da rady i sobie pojechali zenada zeby posrednik wiecej płacil niz masarnia a kasa na koncie juz na drugi dzien


jak juz sprzedawac do biernackich to dzwonic zeby przyjechal ktos wycenic bo ich klasyfikatorzy sobie w kulki leca i to ostro od kiedy jałowka po simentalu jest zaliczana do hf ,tłumaczyl sie ze to nie jest czysto miesna hehe za czysto miesne to kobylin placi 8zl a biernacki jeleni szuka zrazilem sie do nich po tym incydencie na maksa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

ok kolego jak ktos dostaje taka cene to niech pokaze fakture za te byki i sprawa bedzie prosta bo pisac to ja moge duzo

 

Przyjedz to ci pokarzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabasco    73

Po co ktoś ma przyjeżdzać, wystarczy pstryknąć fotke faktury i to już będzie w miarę wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

0,63 x 13,8 × 1, 08 = 9, 39... więc cena za ten towar normalna. ale w 10 zł kolegi z kilku stron wcześniej za totalną mieszankę to już nie uwierzę jak nie zobaczę :)

 

Totalną mieszankę to ty masz w głowie. http://www.fotosik.pl/zdjecie/590d81cae291c88a

 

Zapraszam na obejrzenie faktury tylko osobiście. Pokarzę każdemu kto przyjedzie nic wklejał nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj