matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marulekk    5325

dziś sprzedane 2 jałówki mieszane z LM 640kg - 7,30zl/kg , 670kg - 7,50zł/kg  (ceny jak i waga brutto)

 

za byka ładnego LM facet dostal 9zł/kg a waga cos około 850kg miał, za innego dostał 8,50zł/kg

dużo ludzie sprzedają teraz, wiosna idzie więc  wyprzedają

 

generalnie za ładny towar ładna cena jest

 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

U mnie byki do 7.50 netto,chyba że naprawdę ładna sztuka to można te 20-30gr jeszcze utargować.   sprzedany mieszaniec po Angusie [wąski tył] za 7.30 netto,miał 19mc i na wadze 695kg. Ciężko mi uwierzyć w te ceny 8zł netto i więcej,lecz wszystko jest możliwe,poza tym cena ceną,ale waga i jej wiarygodność....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    156

3 byki SM sprzedane dzis cena 8zl brutto srednia 600kg woj lubelskie handlarz powiedzial ze pewnie tansze nie beda


i jalowka hf 520kg po 6.70brutto


wazone u znajomego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

dziś sprzedane 2 jałówki mieszane z LM 640kg - 7,30zl/kg , 670kg - 7,50zł/kg  (ceny jak i waga brutto)

 

za byka ładnego LM facet dostal 9zł/kg a waga cos około 850kg miał, za innego dostał 8,50zł/kg

dużo ludzie sprzedają teraz, wiosna idzie więc  wyprzedają

 

generalnie za ładny towar ładna cena jest

Też  jestem  ciekaw  kto  tak  zapłacił?  gdzie  ważone? jak  skitka?  jak  z płatnością? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

kupuje Wojciech Kościesza 

 

We wtorek kupuje z rana w Olszewnicy (okolice Kąkolewnicy) a później w miejscowości Ostrówki (powiat Radzyński)

w środe Romaszki (okolice Komarówki Podlaskiej)

 z tego co wiem to gdzieś pod Garwolinem bierze i jeszcze w kilku miejscach

 

Ważone na skupie w Ostrówkach, płatność do dwóch dni, CI co mu sprzedają potwierdzą na szybką realizacje płatności, pewny gość z niego a co do skitki to nie jestem pewny ale chyba coś ok. 7%

 

 

 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Angus 945 kg? z czyms zamieszany? ile miesiecy miał? 

 Nie jestem bajarzem i nie sprawdzonych wiadomosci nie puszczam w obieg Ale kierowca z ubojni mowil mi ze zabierał od goscia dwa samochody bykow lm w klasie U ktore zostały rozliczone  po 9.2zł NETTO 


Pytał sie mnie czy mam duzo takiego towaru Ale u mnie w U to moze jeden gora dwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Z czym zamieszany to ci nie powiem bo cielaki kupuje a miesięcy miał 26

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

Byk LM waga 610kg cena 8zł brutto

Byk mieszany czarno biały waga 634 cena 7.70zł brutto

Byk czarny mieszaniec waga 624kg cena 7.50zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Dziś sprzedany angus waga brutto 945kg po 7.30zł netto i hf 773kg brutto po 6.90 z l netto

Jak na angusa to super waga. Ja staram się unikać angusów i polskiej czerwonej, bo nie potrafię na nich zrobić dobrej wagi. Za hf dobrą cenę dostałeś, ja ostatnio za hf 750kg brutto dostałem 7 zł brutto. Miał 23 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A skąd  takie info? tak  od kogoś  słyszałeś ? ciężko  w to uwierzyć  , chyba że  naprawdę  w super kondycji i nie karmiona  przed  sprzedażą  ze 2 dni  :P

 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Byk Ho ładny 725 kg 6.90 zl netto
Hf 615 kg 6.80 netto
Odbierał handlarz spod Leszna pierwszy raz ode mnie skitka 7% gotówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnex    1

Jakie są u Was ceny krów hf wybrakowanych w dobrym stanie (waga 600-800 kg)?


Mikruss jak się ten gościu spod Leszna nazywał? jaką firmę reprezentował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

A skąd takie info? tak od kogoś słyszałeś ? ciężko w to uwierzyć , chyba że naprawdę w super kondycji i nie karmiona przed sprzedażą ze 2 dni :P

bo z moich obliczeń wyszło tyle z mojej krowy więc za***iscie chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Dziś sprzedane:
- byk MM 750kg brutto 7,5zł netto potrącenie 7%
- jałówka MM 550kg brutto 6,3 netto potrącenie 8%

Zabrali lokalni odbiorcy.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

akowicz

jaka rasa bydła ?

Edytowano przez odwajler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Z czym zamieszany to ci nie powiem bo cielaki kupuje a miesięcy miał 26

Nie cytuj poprzedniego posta

U mnie angysy to max 700 kg a potem szkoda paszy bo wolno juz przybierają na wadze Podejrzewam że u ciebie to tylko łeb miał angusa 

[

 post-43696-0-08360200-1453984094_thumb.j

 

 

 

Sprzedane tydzień temu, 2 pierwsze sztuki to jałówki.

Trzecia sztuka 9.27  za kg wagi żywej Bardzo ładna cena  przy kilku sztukach  Wiek prawdziwy? Klasa U 4? Myslałem ze tylko U 3 może byc Wybicie tez ładne mimo ze z wagi netto! Skitka 7%  I pewnie nie były okarmione?

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

akowicz

jaka rasa bydła ?

Byki LM ale nie 100% , jałówki taka mieszanka SMxLM.

Edytowano przez akowicz111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazys    0

Sprzedam 40 krów. Mleczarnie. Wszystkie krowy zarejestrowany w kontroli stada. Gatunek - litewski czarny i biały kolor. 8 krów urodzonych przed 2010 pozostały po 2010 roku.

Sprzedaje również około 40 krów potomstwa. Wszystkich pasz.

 

Gospodarstwo jest Litwa.

Jeśli jesteś zainteresowany więcej informacji zadzwoń: +37068226464 lub e-mail: k.s.kazys@gmail.com

Mówimy - litewskim, angielskim, rosyjskim językiem.

Przepraszam za język sprawiedliwości, a przetłumaczone przez Google Translator  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KuValU    0

Wczoraj sprzedane pięć sztuk MM w wagach od 730kg do 845kg cena 8.20  (waga i cena brutto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj