matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szaman1    159

Wie ktoś czy w Agroimpex na  Dewajtis 3 w Warszawie nie zalega z płatnościami? Bo nie wiem czy pchać się z nimi w handel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Po  cholere piszesz że masz propozycję , jak  robisz  tajemnicę  od kogo? Jak nie  chcesz się podzielić informacja to nie  pisz  wcale  :P

 

A  z kim do  tej pory  współpracowałeś ?

 

Widzę że obserwujesz to forum ,ale widocznie nie czytasz do końca ,bo już kilka razy pisałem do kogo sprzedaję (20 .12.) i nie robię żadnej tajemnicy większość sztuk jest w galerii i to jeszcze mało ,a może powklejać jeszcze faktury .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    139

dzisiaj 11 szt mieszanców ( w tym 3 hf) po 7,6 netto. średnia waga 825 brutto  z tego potrącenie 6%. odbioraca OLIW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markos    2

Wie ktoś czy w Agroimpex na  Dewajtis 3 w Warszawie nie zalega z płatnościami? Bo nie wiem czy pchać się z nimi w handel 

 

Agraimpex posiada 2 ubojnie Eco-beef i Milex-meat.  Do Eco-beef sprzedawałem co do płatności nie ma problemu a co do wagi wbc pomimo że byłem przy uboju to już nie jest tak dobrze. Przypuszczam że mają ustawione tara -5% a może nawet więcej. Jesli ktos ma podobne spostrzeżenia co do takich sposobów w ubojniach proszę pisać może uda się to zmienić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

sprzedane 27 grudnia 3 HF-y: 634kg po 6,50, 820kg oraz 778kg po 7,50. Ceny i wagi netto.

Edytowano przez chudy123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za tego hf 630 kg to powinno być 7.5 bruto a tamte ładne bo wyjdą ponad 8 zł za kilo ale i duże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekb    40

Kordalski u kogo Urbanka ? Bo byli dziś u mnie od niego i za takie po średnio 680 dali po 7,2 z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To i tak miał by 30 groszy w kieszeni na kilu  . Glinka tez by pewnie tyle dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Myślisz że jak napiszesz tyle znaków zapytania to ktoś prędzej odpowie?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kordalski u kogo Urbanka ? Bo byli dziś u mnie od niego i za takie po średnio 680 dali po 7,2 z vatem

 

Coś mało jak na niego.... Może wagę wreszcie dostroił jak powinno być

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

wszystko na PW

 

 

 

Widzę że obserwujesz to forum ,ale widocznie nie czytasz do końca ,bo już kilka razy pisałem do kogo sprzedaję (20 .12.) i nie robię żadnej tajemnicy większość sztuk jest w galerii i to jeszcze mało ,a może powklejać jeszcze faktury .

 

Faktury nie  sa mi do niczego potrzebne  , chodzi tylko o to że kolega zapytał komu sprzedajesz - to  nie  napisałeś  tu  , tylko na  PW kazałeś pisać .

Może i pisałeś  z kim handlujesz , ale ja  nie  zapisuje  tego kto  z kim , a pamietać też wszystkiego nie  pamiętam ...

 

sprzedane 27 grudnia 3 HF-y: 634kg po 6,50, 820kg oraz 778kg po 7,50. Ceny i wagi netto.

Do kogo  kolego  sprzedawałeś?  na jakiej wadze ważone? ceny super , zwłaszcza za tego małego HF 

 

O odpowiedź proszę  w nowym temacie 

 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/166603-cena-byd%C5%82a-2017/


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Faktury nie  sa mi do niczego potrzebne  , chodzi tylko o to że kolega zapytał komu sprzedajesz - to  nie  napisałeś  tu  , tylko na  PW kazałeś pisać .

Może i pisałeś  z kim handlujesz , ale ja  nie  zapisuje  tego kto  z kim , a pamietać też wszystkiego nie  pamiętam ...

 

Do kogo  kolego  sprzedawałeś?  na jakiej wadze ważone? ceny super , zwłaszcza za tego małego HF 

 

O odpowiedź proszę  w nowym temacie 

 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/166603-cena-byd%C5%82a-2017/

 

Nie kazałem pisać na PW tylko wszystko mu napisałem na PW dlatego że podałem mu numer telefonu ,aby osobiście zadzwonił bo ja nie wiedziałem czy kupuje w Lubelskiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj