matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Baks00    4390

milioner8558 jak ktos ci bedzie chcial to ci napisze,a wiec twoje miliony pytan i przeksztalcen jednego pytania nie mają sensu.A wiec rozwalasz sie z jednym tematem jak RUSKIE NA MAPIE badz cierpliwy moze ktos ci kiedys odpowie.moze wtedy jak byk twój bedzie mial już tonę. :ph34r:

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Takie auto kosztuje ok 30tys do ubojni eco beef mam ok 120km i dodatkowa za mala prowizja bym znajomym zawiozl bo juz dymanie handlarzy mnie wnerwia ciagle jakies walki.

I sądzisz, że jak zawieziesz 20 byków bezpośrednio do ubojni to dostaniesz wyższą cenę niż handlarz, który oddaje im kilkaset sztuk? Żebyś się nie zdziwił, że ubojnia zaproponuje Ci cenę niższą od handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Pomijając jakiś tam układzik w ubojni


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

ja sprzedaje tylko bezpośrednio do ubojni i nigdy nie dostałem więcej niż od handlarzy :D

z przyjazdem też nie robią problemu, praktycznie raz w tygodniu są na terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

......

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Czy ktoś odpowie na moje pytanie ?

 

pytaj tu  [galleryimg=623472]

 

Edytowano przez Azor07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StaryViking    0

Panowie ile wybije się krowa LM 100% pięknie zbudowana ponad 800 kg

będe miał podobną na sprzedaż ile dostałeś za swoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Ile dostanę za byka rasy salers waga ok 800 kg ?

gdyby nie było denominacji to bys dostał około 60.000.000 zł

 

Edytowano przez marijusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adolf12    0

w piątek sprzedane 3 byki. 2 hf waga 560 i 540 kg po 7.50. i jeden LM waga 650 kg po 8zl. odbiorca Janusz Stabrawa.  Mam jeszcze 2 jałówki LM waga około 550 kg. nie macie namiaró w kto by dobrze zapłacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a co ten ci nie chcial dobrze zapłacić?bo za te byki to chyba najlepiej w kraju dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Nikt Ci więcej nie da za jałówki i to w takiej wadzie, no chyba, że podałeś cenę brutto


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Max cena ale nie przy tych wagach- za duże te sztuki nie są tak z opisu.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adolf12    0

Napewno sie dobrze wybija. Jak oddawalem poubojowo to takie jalowki wybijaly sie na 58%. Z tego co sie orientuje to dobrze jest
To juz nie wiem jak ma wygladac jalowka zeby uczciwie zaplacili. Michal 1993 nie porownoj takich sztuk do hf. Wybicie hf a Lm to tak jak bys porownal mercedesa do malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Żadnego wybicia nie porównywałem i mi tego nie wmawiaj. Trochę bydła już sprzedałem to wiem co mówię, 550kg to nie jest za duża sztuka i tyle Ci napisałem, ani słowa o wybiciu.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj