matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sylwekk    0

W czwartek sprzedałem 12 byków waga brutto 9500kg waga moja, cena 7.9 też brutto, krowa mięsna 680kg po 5,7 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

W czwartek sprzedane 7 szt 4 mieszance czarne 1 rw I 2 to ładnej budowy. Waga 4880 kg brutto wazone na ogólnej 7.10 netto. Lokalny odbiorca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Krowa ho 630 kg 5,2zl brutto

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

GDT mocno w gore 12,7% wcześniej o 6,6% czyli o 20% a o podwyzkach nawet nic nie słychać jak szlo w dol to mleczarnie szybko reagowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

Drodzy uzytkownicy. Czy możecie napisac coś o ubojni w Starych kobiałkach Bożena Kebej.

Śmiało handluj z nimi.  ode mnie biorą dużo i nie raz kasa na drugi dzień na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykoland    1

Tydzien temu sprzedane 24 byki MM po 7.7 netto. Wszystko zaplacone dzien przed odbiorem. 4 bykow nie zmiescil na samochod i odbierze w innym terminie ale sa juz zaplacone wiec sie nie martwie.

 

 

A kto brał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

3 sztuki mieszance Lm
waga ogólna 2500kg
9,5zl/kg
odbiorca Bożena Kebej
pieniądze na czwarty dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

tak waga i cena brutto. okarmienie 6%
waga ogolna na składzie węgla. wiek 21-23 miesiące.
wiek 21-23 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

namiary masz na internecie są ogólnodostępne. jeżeli dobry towar i kilka sztuk to przyjadą. po jedna czy dwie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerski    9

Woj. wielkopolskie w czwartek poszedł hf po 6.8 netto waga żywa to 980kg :) Rekordowa sztuka

 

jaki wiek? U Mnie po sprzedaży poubojowej hf 23 miesiące, 920 kg po 6,78 zł netto za kg wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikw    71

Koledzy a jak to teraz wyglada z bykami powyżej 30 miesiecy, jest jakis problem z ich sprzedaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romualdR    10

3 sztuki mieszance Lm

waga ogólna 2500kg

9,5zl/kg

odbiorca Bożena Kebej

pieniądze na czwarty dzien

 

Mi proponowali wiosną za mieszańca SM 7,5 zł/kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj