matingus

Cena bydła w 2016

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tajwan1986    113

witam.sprzedałbym byki 12 sztuk najlepiej to komus do podchodowania jeszcze.5 mieszncow miesnych(czarne i czerwone) 2 SM (czarny i czerwony) i 5 HF waga tak miedzy 550 - 650 kg w wieku 18 - 19 miesiecy. ludzie kupują takie sztuki?i ewentualnie co mozna dostac za kg za te sztuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markos    2

Witam propozycja  na dziś 13,60 kl.O i 14,00 kl.R cena  od pośrednika który odstawia do Zakrzewscy Kosów Lacki lub Mckeen-beef. Co sądzicie o tych firmach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Jakie ceny w łódzkim. Ile mogę dostać za hf ładnej budowy waga ok 700kg wiek 22miesiące. 7 zł netto dostane?

 

myśle ze dostaniesz..ja sprzedawalem 3 tyg temu za 7 netto  dostalem..a teraz cena ma podskoczyc..wiec spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychunt    1

Witam propozycja  na dziś 13,60 kl.O i 14,00 kl.R cena  od pośrednika który odstawia do Zakrzewscy Kosów Lacki lub Mckeen-beef. Co sądzicie o tych firmach? 

 

cena netto czy brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1407    5

Witam ile dostane za byki jeden ponad 800kg i 2 ponad 700kg woj.podlaskie
Dodam.ze dopiero w kwietniu benda miały po 2 lata czy lepiej je przytrzymać i czekać na podwyżki czy sprzedać je teraz
Oczywiście są to mieszance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek6513    1

Dzisiaj sprzedane dwa byczki LM i SM razem ważone, średnia 840 kg cena za 1kg 8,70 brutto Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

to dobra cena

jakie ceny w łódzkim...


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jak to jest z tym udostępnianiem danych z rzeźni przez agencję? Wczoraj się spytałem o ostatnio sprzedaną sztukę to babki zbystrzały, spojrzały się dziwnie na siebie i odmówiły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Bo  widocznie  nikt  wcześniej o to nie  pytał i nie  wiedziały co  zrobic .

Powiedz  nastepnym razem niech podadzą podstawe prawna  odmowy 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Powiedziały "jak handlarz się dowie że panu powiedziałyśmy to przyjdzie z pretensjami i z pracy wylecimy" :lol:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTomekDX    3

Ja wczoraj sprzedałem byka miał dokładnie półtora roku, rasy polskiej czerwonej i 779 kg wagi. Cena  7,80zł. Około 60 kg oczywyście odcieli. Podkarpackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Wczoraj poszły 2 Hereford-y po 8.20 brutto według mnie cenna bez szału waga 750 kg 18 miesięcy.

Jak uważacie cenna pójdzie w gorę bo jeszcze parę sztuk mam . Wiecie jak cenna w agrostarze ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas24    0

witam wszystkich użytkowników ja sprzedałem byki hf 13 sztuk 2 tygodnie temu to po równe 7zł waga 700 800 kg cena oczywiście neto wielkopolska  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dzisiaj sprzedane dwa byczki LM i SM razem ważone, średnia 840 kg cena za 1kg 8,70 brutto Lubelskie

Kto  kupował? jak z  płatnością?  waga pewna? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

Ja wczoraj sprzedałem byka miał dokładnie półtora roku, rasy polskiej czerwonej i 779 kg wagi. Cena  7,80zł. Około 60 kg oczywyście odcieli. Podkarpackie.

Prawie 780kg w póltora roku POLSKA CZERWONA???

Oj bajki piszemy.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

To moje mieszance charolais miał trochę mniejsze przyrosty. .. czas zmienić obsadę na PC. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

i moje też słabiej rosną..........

a zawsze unikałem Polskiej Czerwonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

2 HF waga po 820 kg tylko 7,35 brutto .Niestety miały już ponad 24 miechy. i zero zadu. wiec myśle że zle nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tomek6513, w 07 Sty 2016 - 21:26, powiedział:snapback.png

Dzisiaj sprzedane dwa byczki LM i SM razem ważone, średnia 840 kg cena za 1kg 8,70 brutto Lubelskie

Kto  kupował? jak z  płatnością?  waga pewna? 

 

Podbijam pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4340

W mojej okolicy handlarzy mnostwo ale 8zl/kg to max i to musi byc naprawdę dobry towar.A tu proszę 8.70 :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek6513    1

 

tomek6513, w 07 Sty 2016 - 21:26, powiedział:snapback.png

Kto  kupował? jak z  płatnością?  waga pewna? 

 

Podbijam pytanie:)

 

Waga pewna bo ważone zostały na dużej w Kółku,  a z płatnością do 2 tygodni nie ma problemu odbiorca Piotr Celej, Zawsze sprzedaje do Czajkowskiego ale ten dał lepszą cenę. 

Waga pewna bo ważone zostały na dużej w Kółku,  a z płatnością do 2 tygodni nie ma problemu odbiorca Piotr Celej, Zawsze sprzedaje do Czajkowskiego ale ten dał lepszą cenę. 

 A tylko jeden minus Celej potracił z wagi 8 % a Czajkowski zawsze 6% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
    • Przez Matis36i6
      Witam, na początku grudnia zakupilem cieleta  (około 80-100 kg) po ostrych zapalaniech jakoś udało nam sie mniej więcej je wyleczyć  (dodam że wszystkie 14 sztuk prędzej czy później zachorowało). Cieleta znajdowały sie w całkowicie innym budynku gosp. A problem polega na tym że byki które mają po około 200 kg zaczely chorować z podobnymi zaburzeniami tj.suchy kaszel przyspieszony oddech, brak apetytu. Czy to możliwe żeby zarazily się od młodych,  czy to może zmarzmieta kiszonka z qq? Albo zbyt ciepło w oborze i różnice temperatur?  Proszę o pomoc bo jeżdżę po zastrzyki co drugi dzień a to nie daję zadawalajacych efektów. 
    • Przez Kondzio342
      Witam. Koledzy ma ktos na miar na sprawdzonego handlarza cielat. Interesuja mnie mięsne najlepiej czerwone i tylko polskie. Ktos kogos ma sprawdzonego. Jakis kontakt?????
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie,za jakiś czas przechodzę na bydło opasowe tj. byki na początek z 40sztuk i stopniowo zwiększać do 60 sztuk bo na tyle tylko pozwala areał  i chciałbym od was sie dowiedzieć skąd brać byczki tak w wadze 70-90kg za rozsądne ceny oraz chciałbym sie dowiedzieć czy np dla byczków 100kg jak i 400+ taka sama śruta ? Oraz jakie wy stosujecie śrute jakie proporcje ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj