Polecane posty

krilan06    2416

Czyli Niemcy coś tam podnoszą, euro też drożeje, więc jest nadzieja, że ci nasi wyzyskiwacze też coś podniosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli Niemcy coś tam podnoszą, euro też drożeje, więc jest nadzieja, że ci nasi wyzyskiwacze też coś podniosą

na to bym nie liczył przecież oni są bardzo biedni i muszą się nachapać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

no to Matys1990 ładna Ci cena wyszła na żywą o ile dobrze policzyłem to 4,06 + VAT, no to już jest coś, czyli spooroo więcej jak inni sprzedający po 3,40 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

no to Matys1990 ładna Ci cena wyszła na żywą o ile dobrze policzyłem to 4,06 + VAT, no to już jest coś, czyli spooroo więcej jak inni sprzedający po 3,40 netto

No akurat w animexie jakoś to względnie wychodzi. Euro juz 4.49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

DO CZEGO ZMIERZA RZĄD Z EMBARGIEM DO ROSJI.OGLĄDAM TYDZIEŃ I ZASTANAWIAM SIĘ CZY CI PRZY KORYCIE OBOJĘTNIE Z JAKIEJ OPCJI SĄ TAK SKORUMPOWANI ŻE DZIAŁAJĄ WBREW SWOJEJ NACJI?.JA WIDZĘ TYLKO JEDNO Z ICH DESPERACJI...III WOJNĘ ŚWIATOWĄ!!!.CZY TO MA WYLECZYĆ POLSKIE RZĄDY?.JABŁKAMI JUŻ SIĘ RZUCAJĄ DZIECI JAK KULKAMI ŚNIEGU,INNI PRÓBUJĄ SPRZEDAWAĆ SWOJE ZDOBYCZE A JESZCZE INNI ZAMRAŻAJĄ BO NIE SĄ W STANIE SKONSUMOWAĆ JABŁEK.CZY 2\3 TUCZNIKÓW TEŻ ZAMROZIMY Z ICH WŁAŚCICIELAMI NA WIEKI?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nadmiar jabłek to tylko lobbby stworzyło aby kasę przytulić niedaleko mnie jest sadownik ma 300 ha sadu i jeszcze kupuje od okolicznych sadowników i z zagranicy sprowadza do przerobu kilka tirów dziennie podobnie jest z wieprzowiną nie ma jej nawet aby zaspokoić nasze spożycie a piszesz tu o eksporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1823

Tucz nakładczy równiez będzie objęty dopłatą do sztuki,zarządzenie Unii.Stoklosa 11.01 klasa E 4,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzka    0

a u nas 3.40 z vat ładna cena hehe


u nas 3.40zł. z vat lubelskie ładna cene hehehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dopłat za chwile nic nie będzie jak tak dalej pójdzie a cena w Wielkopolsce to 3,50 netto nawet podwyżki w Niemczech i kurs euro nie działa na nasze ceny.


ZBINIU 83

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

Droga Agnieszko, nie działa i nie będzie działać. Zwróćcie uwagę na analogie dzisiejszych czasów do historii naszej sprzed rozbiorów. Rozwarstwienie 

społeczne się zgadza, mamy magnaterię na którą biedna szlachta i chłopi pracują. Oni kupują helikoptery bo jeździć limuzyną niedługo

będzie obciach, a reszta ma na to dostarczyć środków. Globalna polityka i gospodarka oraz zysk jednostki przedkłada się nad interesy 

własnego państwa i naturalne potrzeby jego obywateli. Może to skrajny pesymizm, ale czasem aż nadto pasuje do tego co nas otacza.

 

Wygląda na to że rewolucja wskazana, tylko nie bolszewicka. :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

w piatek pojechało 100 sztuk do piniego. Ciekawe co z tego bedzie. Na ten tydzien skiba Chojnice miał 4.8 netto za E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w piatek pojechało 100 sztuk do piniego. Ciekawe co z tego bedzie. Na ten tydzien skiba Chojnice miał 4.8 netto za E.

 

Upiniego wyjdzie mnie bo tam 56% podstawa

Tucz nakładczy równiez będzie objęty dopłatą do sztuki,zarządzenie Unii.Stoklosa 11.01 klasa E 4,70

 

I gdzie teraz Petru & Przyjaciele nie protestują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Jak będzie rozliczenie to dam znać. Wyjściowa miałą być 5.3netto za E. Skiba płaci strasznie nędznie takze gorzej wyjsć juz nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

do cyklu otwartego maja być dopłaty ale do tuczu kontraktowego nie słyszałem


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skąd to wiecie, że tucz nakładczy będzie też objęty dopłatą?

 

http://www.agrofoto.pl/agrosfera/farmertv/pomoc-finansowa-nie-moze-dyskryminowac-rolnikow-ze-wzgledu-na-pochodzenie-chowanych-swin-video,62003.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz531    25

Świętokrzyskie. W ubojni do której sprzedawałem tuczniki brakuje świń bo Pani z biura dzwoniła czy ja lub znajomi nie mają czegoś na sprzedaż. Wiec jak widać tuczników brakuje, przynajmniej u nas. Ale pomimo tego braku nie chcą dać wiecej niz 3.4/3.5 netto. Szału dalej nie ma. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

dopłaty tylko do polskich prosiąt by wesprzeć rodzimych producentów. Czy to coś pomoże i wyeliminuje potentata (AGRIPLUS)

jest on nie do ruszenia na moim terenie chlewnia za chlewnią agriplus wybudował w ostatnim czasie fermę dla 3tyś loch czyli mają już prosięta polskiego pochodzenia i na dopłaty oczywiście się załapią 

http://kurierzurominski.pl/321206,Powiat-tucznikiem-stoi-Miliony-dla-rolnikow.html#axzz3xUWkRClx

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

Jutro jada prawdopodobnie po 3,20 + vat masakra chca nas wykończyć zakłady mięsne ;/ A mam pytanie czy te ceny w agrobiznesie co podają z giełdy niemieckiej czyli obecnie chyba 1,24 euro to jest cena poubojowo rozumiem ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj