Polecane posty

martinezo    41

a w PINI porządki........ wielki czas .......       http://www.agrofoto.pl/biznes/200-policjantow-weszlo-do-ubojni-w-kutnie-gang-wyludzil-35-mln-zl-vat,68453.html

 

Edytowano przez martinezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Ciekawe komentarze ludzi pod tym artykułem " nędzne 35 mln złotych z VAT-u". Co do ceny to 5.10+VAT lokalna ubojnia


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Nikt by nie płakał jak by wreszcie zamknęli ten burdel w Kutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masa ubojni ma wolne moce przerobowe poza tym dużo z zagranicy ciągną życie nie lubi pustki


Takie molochy na rynku to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

A czy jak pini powstało to nagle tak znacząco wzrosła hodowla w Polsce? Nie, tylko i wyłącznie odebrał towar innym zakładom. Jak by pini zniknęło inne zakłady bez problemu podzielą się takim ubojem.

Największy zakład w Polsce a pierwszy obniżał cenę skupu i ostatni podnosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DRIPOL    43

Cena macior 3,4 z VAT . Przy okazji jak myślicie - Jaką najwyższą wagę może osiągnąć maciora ? Wczoraj widziałem kolosa na wadze :o .

 

Największą jaką kupiłem 505 kg !!! to jest kolos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandyta    11

A pani rzecznik PINI rok temu w agrobiznesie powiedziała że polscy producenci powinni się nauczyć tanio tuczyć trzodę przypomnę że w tedy za miesiąc spadły do 3,5 zł .Paranoja . Zamknąć lub sparaliżować jak TK :) Zysk dla nas zdrowie dla wszystkich konsumentów . Dość padliny w polskich sklepach z zachodu.


A jeszcze wrócę do postu dadamek01" że niby co zrobimy z 16 tyś tuczników " Jak przestaną wozić półtusze i żywe z D, H, N to naszę nie będą wywozić mój kolega jeździ na międzynarodówce z kanionem czyli chłodnią  hakówka i 3 razy w tygodniu jest w pini i jedzie na Niemcy oczywiście wszystkie półtusze PL wraca i jedzie pełny na zad np. do łukowa i sokołowa z półtuszami. Tak że to tylko jeden mój kolega a ile innych jeździ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dadamek01    0

Ale niby co ze przestana wozic z zach, w co ty wierzysz ?nie ma zadnego polskiego zakładu chodzi mi o to ze zacznie się przebierka ze to za mala a to duza a jak chcesz to sprzedawaj a jak nie to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaceko    4

Dzisiaj odjechało 130 po cenie 5,25 netto na przyszły tydzień umówione 200 i o 10gr do góry...

rozmawiałem z kierowcą i powiedział że po dwa składy codziennie a raz w tygodniu 8 składów jedzie z Litwy.... do ubojni której moce to 1500 szt. dziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2392

http://www.agrofoto.pl/produkcja-zwierzeca/inne/oplaty-dla-inspekcji-weterynaryjnej-pojda-w-gore,178.html - to już na serio powoli robi się paranoja, jak w takim tempie będą zachodzić niekorzystne dla nas zmiany to w krótkim czasie nas wykończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzisiaj 5szt srednio 115kg po 4.8+vat, maciory 3.3+vat opolskie/oleski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Borek tyle płacił?moze lepiej maciory sprzedawać xD



Dzisiaj 5szt srednio 115kg po 4.8+vat, maciory 3.3+vat opolskie/oleski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta maciora wlasciwie nigdy sie nie prosila 2x nie zaszla po terminie, usg okazalo sie, ze nie prosna a wage juz miala 210kg, to poszla na szynke po cenie maciory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1766

Jak pan ocenia obecną sytuację w branży mięsnej
KS: Proszę pana, skoro teraz co drugi kotlet na polskim stole jest z importu, to trudno mówić o polskim produkcie. Importujemy warchlaki i żywiec wieprzowy i nie jest to dobre." Wypowiedz Kazmierza Stańczyka experta z branży mięsnej.Stokłosa 6.20 E klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj