Polecane posty

Gość   
Gość

o kurcze za tydzień będzie u mnie jakieś 10 sztuk oby cena się utrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na pewno będzie znacznie więcej przez najbliższe miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

songo od Darka nie dostaniesz 5 po dłuższej rozmowie z nim doszło do 4.8 i sprzedałem komu innemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

songo od Darka nie dostaniesz 5 po dłuższej rozmowie z nim doszło do 4.8 i sprzedałem komu innemu 

 

zobaczymy za tydzień, chociaż 4.8 było by dobrze myślę, chociaż przy dzisiejszej cenie mogło by być 5zł. Komu sprzedałeś i ile dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

na poniedziałek umówiony  po 5,35 netto bez strączki ;) 21 szt.

Edytowano przez pabloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Elo.mi handlarz slezak proponuje 4'50 za tuczniki przyszlym tygodniu.kurde to chyba troche za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

u mnie handlarze co jeżdżą to 4,7 netto nawet za jedną sztukę dają. Moje jeszcze ze 2 tyg muszą pożyć :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kilka stron wcześniej pisalem że nie ma się co łudzić ,taka sielanka nie moze trwać długo ,dziwi mnie tylko jedno ze ASF pojawia się wlaśnie gdy jest wzrost cenowy i co najważniejsze wlaśnie w Polsce ,jakos za zachodnią granica wszystko zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

Kilka stron wcześniej pisalem że nie ma się co łudzić ,taka sielanka nie moze trwać długo ,dziwi mnie tylko jedno ze ASF pojawia się wlaśnie gdy jest wzrost cenowy i co najważniejsze wlaśnie w Polsce ,jakos za zachodnią granica wszystko zdrowe

 

przy drożejącym euro i braku świń krajowych asf zakładom nie przeszkadza.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecik89    0

u mnie 4,10 z watem woj.podkarpackie :D Czy ktoś kojarzy grupę  z moich okolic TuczBor 

Chyba w marcu. Tuczbor już chyba ze dwa tygodnie 4.6 netto płaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul7031    22

Cena z soboty 4,6 zł netto - tylko 10 sztuk co prawda, lepiej niż było, ale w moim regionie ( południe łódzkiego ) takie ceny, 5 zł nie chcą dać, a przy tym kursie euro i cenach w Niemczech już dawno powinna być taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Elo.mi handlarz slezak proponuje 4'50 za tuczniki przyszlym tygodniu.kurde to chyba troche za mało?

5 pln to za jedną sztukę można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj