Polecane posty

Gość   
Gość

3,90 + vat płn. Wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

4,00+vat, Prosiaczek, toć to szok panie, +30gr od zeszłego tygodnia

 

Pośrednik z Tucholi mój imiennik też 4 zeta płaci .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z125    3

tomasz531-mogę namiary ? do kogo sprzedawałeś skąd gościu jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fikuslaw    0

3,90 + vat płn. Wielkopolska

GR_Stachnik

Do kogo sprzedawałeś?

Edytowano przez Fikuslaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2053

4zł to lepiej niż 3zł ale nadal niewiele

tym bardziej, że od czerwca  do grudnia ubyło w Polsce ponad milion świń; stan na grudzień 2015 to 10,59mln sztuk w tym tylko 800tys. sztuk macior, (co zaczyna być już nazywane skrajnie małym pogłowiem)

natomiast import świń bije kolejne rekordy i w 2015 wyniósł 4,2mln sztuk i był o 8,3% większy niż w 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pośrednik z Tucholi mój imiennik też 4 zeta płaci .

 

Podobno na wadze nie zle roi nikt już w moich stronach mu nie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ja się pytam kiedy wkoncu zrobią dopłatę do macior a nie do tucznikow... od razu odremontowalbym stado macior bo mam możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

4zł to lepiej niż 3zł ale nadal niewiele

tym bardziej, że od czerwca  do grudnia ubyło w Polsce ponad milion świń; stan na grudzień 2015 to 10,59mln sztuk w tym tylko 800tys. sztuk macior, (co zaczyna być już nazywane skrajnie małym pogłowiem)

natomiast import świń bije kolejne rekordy i w 2015 wyniósł 4,2mln sztuk i był o 8,3% większy niż w 2014

 

Naszą trzodę chlewną ówczesny minister ,,frajer" już dawno sprzedał Brukseli, nie dziwi Was dlaczego do matecznika bydlęcego, koziego i owczego są dopłaty bezpośrednie a do trzody w cyklu zamkniętym tj.do loch nie ma???

Co do importu trzody to pomimo tego, że wiążą Nas umowy z UE to nie znaczy, że nie możemy zaostrzyć kontroli weterynaryjnych tego nikt Nam nie zabroni a wtedy nie wszystko by przeszło...

pow. Jasło 4+Vat


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

massei8 kto tak płaci i za ile szt. jeśli nie tajemnica , u mnie 4 +vat mają w piątek iśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massei8    130

massei8 kto tak płaci i za ile szt. jeśli nie tajemnica , u mnie 4 +vat mają w piątek iśc

 

Mars Łubnice przez osadkowskiego cena za wielkość samochodową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

poszło dzisiaj 10szt po 3.8 opolskie północne :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor824594    1

I tacy sprzedający po 5-10 sztuk. Sieja największy ferment sprzedaja do tych drobnych handlarzykow którzy wkręcają im kit ze swinie tanieja aby wyciągnąć jeszcze ze dwie lub trzy sztuki;-/// we wtorek idą do sokolowa i cena wyzsza o 20 gr niz w ten poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I tacy sprzedający po 5-10 sztuk. Sieja największy ferment sprzedaja do tych drobnych handlarzykow którzy wkręcają im kit ze swinie tanieja aby wyciągnąć jeszcze ze dwie lub trzy sztuki;-/// we wtorek idą do sokolowa i cena wyzsza o 20 gr niz w ten poniedziałek:)

 

ja sprzedawałem 10 bo musiałem, po pierwsze zboże się kończy po drugie już miały średnia 110kg. za 2tygodnie pójdzie kolejne 10-12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

Songo co to 110 kg, to mogłeś podtrzymać i sprzedać naraz 20-22 sztuki i cena lepsza by była, bo to żadna rewelacja 3,80 jak całe auta teraz idą po 4,6-4,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj