Polecane posty

rudinho11    208

Rok 2015 zakończyliśmy ceną 3.30+vat. W nowym roku oby chociaż złotówkę świnki były droższe. Jak u was ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vademecum    25

za taką cene to niech se sprowadzają z dani. u mnie na 600 m kwadratowych tuczarni hula wiatr..... już rok cały

Edytowano przez vademecum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

popraw sobie na już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Jak tam cena trzody, będzie rosła czy nic nie wiadomo??? :wacko:  Szykuje mi się już kilka sztuk na opchanie gdzieś w połowie stycznia, może cena wzrośnie co?  :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vademecum    25

a czy słyszeliście o dopłacie do tucznika , na poziomie 70 zł ? nie chce siać chorej propagandy, bo być może mnie ktoś gupot nagadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janek1801    9

Jest takowa ustawa do cyklu zamkniętego. Wniosków jeszcze nie ma, ale trąbią o tym wszędzie. Chyba Agrobiznesu kolega nie ogląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

poubojowo po 4,90 netto za E za 50 sztuk, liczę że jeszcze pójdzie do góry cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Na początku roku coś spadły u mnie w okolicy na 3,10 ,


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

2015 rok podliczony średnia cena 4.38+vat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz222
      Witam serdecznie
      Chciałbym bardzo prosić o wypełnienie mojej ankiety, która będzie podstawą do stworzenia pracy inżynierskiej. Ankieta dotyczy postępu technicznego i technologicznego w chlewniach macior w latach 2004-2012 w woj. śląskim (jednakowoż zachęcam także rolników z okolic mojego województwa). Ankieta jest przystępna, większość to pytania testowe, więc nie powinna zająć więcej niż 5-10 minut, a jest to dla mnie bardzo ważne by zebrać jak najwięcej informacji na ten temat. Każdy kto cokolwiek robił i modernizował przy swoich maciorkach niech poświęci parę minut podczas wieczornego odpoczynku i pomoże mi w stworzeniu czegoś, co może stanowić o tym jak potoczy się moja kariera w przyszłości.
      Ankieta jest w pełni anonimowa. Podaję link do niej:
       
      http://moje-ankiety....pond-43841.html
       
      Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!!
       
      Ponawiam prośbę o Wasz udział w ankiecie
    • Przez 14tija14
      Czy ktoś współpracuje z jakąś firmą zajmującą się tuczem kontraktowym np. agri plus ?
      Chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba spełnić warunki i czy to jest opłacalne lub przy jakiej ilości ?
    • Przez Lukasz210692
      Co sądzicie o stosowaniu żyta hybrydowego dla tuczników. W odpowiednim składzie procentowym oczywiście z innymi zbożami.
      Czy to będzie opłacalne i czy nie ucierpią na tym tuczniki.?
    • Przez TomaszWoniak
      Witam Firma Agri plus jake ma wymagania budynków poniewaz chciałbym podjąć wspołprace z ta firmą ale na poczatek chciałbym sie dowiedziec jak muszą wyglądać budynki
       
       
      prosze o pomoc
       
       
      pozdrawiam
    • Przez ZETOREXX85
      Witam.
      Wymieniam swój stary śrutownik na coś innego. Myślałem nad śrutownikiem Bąk. Zamieszczam aukcję na której można kupić nowego Bąka: http://allegro.pl/pt-nowy-srutownik-rozdrabniacz-bijakowy-talex-i5015335177.html
      Co o nim myślicie? Będę go używał do żywienia macior. Jaką wydajność ma taki Bąk? Miałem okazje zobaczyć u wujka jak on rozdrabnia.Ziarno jest dobrze zmielone                         
                                                                                                                           
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj