Gość milioner8558

Bydło Highland cattle

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

.

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majjor    0

Niedaleko mnie (dolnośląskie) jest hodowca tej rasy i ma kilka sztuk byków i coś nie bardzo ma na nie popyt...nie wiem jaka jest tego przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

1. Dla cielaka starczy.
2. Pokryć możesz, ale będzie problem z wcieleniem. Rasy różnego kalibru.
3. Jak znajdziesz odbiorcę, który będzie miał zbyt na mięso tej rasy to kasa w miarę dobra jest.
Znajomy ma to sprzedaje byczki ok. 2 lat to dostaje 10 zł brutto za kg. Jałówki zostawia narazie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558

.

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PaweMroczek
      Witam chcem rozpoczać hodowle jałówek mam obore 20x10 oraz stodołe na poczatek chciałbym kupić 2 szt.cielakow chciałbym sie dowiedzieć czy to sie opłaca ile kosztuja pasze dla takich jałówek siano trawe i słome załatwił bym sobie za nie duże pieniądze dodam ze nie oczekuje wielkich zysków mam 2 hektary łaki oraz 2 hektary ornego które aktualnie sa w dzierżawie kolega mi podpowiedział abym kupił cielaki hf wysokocielne wychodował zacielił i szprzedał. Jestem ciekaw ile trwa wychodowanie takiej jałówki ile przez ten okres.trzeba wydać na pasze.
    • Przez tom446
      Mam pytanie czy bele sianokiszonki można zostawiać z roku na rok czy lepiej spaś w tym samym roku?
    • Przez Bercik92
      Zapewne wielu z nas rejestrowało bydło po 7 dniach od daty urodzenia. Wczesniej takie sztuki nie kwalifikowały się do dopłat ale ostatnio było o tym w komisji UE aby taki wymóg "usunąć" Czy ktoś wie aby cos się zmieniło w tej sprawie ? Bo mam pare takich sztuk (w różnym wieku) i nie wiem czy je zgłaszać czy nie
    • Gość milioner8558
      Przez Gość milioner8558
      ''
    • Gość milioner8558
      Przez Gość milioner8558
      .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj