KOSTEK12

jak wyczyścić podsiewacz?

Polecane posty

KOSTEK12    17

Witam,w NH1540 mam zalepiony podsiewacz do tego stopnia że nie widać schodków tylko zrobiła się płaska podłoga,poprzedni właściciel ostatni kosił łubin i nie wyczyścił go wcale a ja teraz nie wiem jak to wszystko ładnie wyskrobać czy jest jakiś sposób by to zrobić bez wyciągania podsiewacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Teraz ty tylko myjka.
A tak na przyszlośc to po środku każdego profilu dokladnie masz tam napewno podzieloną podłoge to zaczep cienki kabel na poczatku podsiewacza daj troszke luzu i zamocuj na koncu i tak we wszystkich i koś, lekkie drgania i brak syfu.
Ja to najgorzej z początku miałem się z oścmi po jęczmieniu i oziminach zabijały mi podłoge i klawisze teraz mam luks.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    17

Myjką napewno by poszło ale chyba trzeba by go wyciągać a tego wolał bym uniknąć,myślałem nad tym aby wyciągnąć sita i spróbować tam wejść od tyłu tylko nie wiem czy dużo jest roboty z tym wyjęciem sit
Przepraszam ale z tym kablem nie wiem co i jak,jeśli to dobry patent to przydałaby się fotka jako wynalazki i udoskonalenia.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

położ kable miedzy grzebieniami od poczatku podłogi i daj ciut luzu i zamocuj na koncu podlogi i bedzie samo Ci sie czysciło jesli oczywiscie będzie suche,

Co do sit i ręcznego czyszczenia marnie to ja widze teraz, ustaw sie na jakiejs pochyłosci i umyj i zasaruj bo rdza, to nie lato.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    17

teraz to nie ma mowy temp.nie pozwala a sita są czyste zalepiony jest tylko podsiewacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Farmerinio00
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym new holland tx30 kombajn kupiony z Francji był przezbrojony całkowicie na kukurydzę został przezbrojony do cięcia zboża . Ale po całkowitym przezbrojeniu i próbie cięcia zboża kombajn nie pobiera zboża i wszystko wałkuje się na motowidle a jak już pobieże to się odrazu za podajnikiem pochyłym zapycha proszę o jakieś rozwiązania problemu 
    • Przez morwsin
      Cześć, szukam pomocy bo od paru dni wyskakuja mi te błędy 3293 i 3176. Wymieniałem filtry paliwa. Jutro zajrzę jeszcze do zbiornika czy czasem smok się nie zatkał, dodatkowo wyczyszczę odstojnik ale jak widzę jest czysty. Ciagnik ma 760 mtg. Co jeszcze mogę sprawdzić?. Dodam że serwis był podłączał go pod komputer było parę błędów ale potem zrobił test, disgnostyke i było wszystko ok. Błędy wyskakują ja ciągnik np jedzie pod górkę i chce szybko dodać mu gazu tak jak by nie dostawał paliwa. Proszę o porady dzięki. 
    • Przez Windziu
      Cześć!
      Mam problem z NH TX68. Kombajn na wbitym biegu a na joysticku ustawionym na N pełznie powoli do przodu. Potencjometr wymieniony, wyregulowany że na N swiecą trzy diody (żółta, zielona i czerwona) czyli elektrycznie powinno być OK. Czy dobrze myślę, że trzeba byłoby wyregulować zerową pozycję na hydrostacie (pompie, silniku czy skrzyni-nie moge dojść gdzie może być regulacja)? Ktoś przerabiał temat?
      Czy ktoś poratowałby instrukcją serwisową do w/w TX'a? 
    • Przez ENDURAK91
      Czym się różni wersja Elevation od zwykłego CX6080?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj