Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz dx 3.70 opinie.

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share AdrianStopka

AdrianStopka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 22:53

Deutz dx 3.70 opinie.

Tak jak w tytule czyli spalanie awaryjność itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz dx 3.70 opinie. Dzisiaj, 16:00
  •  

#2 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 23:52

Deutz dx 3.70 opinie.

Jak już ktoś kiedyś napisał, "ile mu wlejesz, tyle spali", wcześniej czy później. Awaryjność? Zależy w jakim stanie go kupiłeś, jak i do czego będziesz go używał i jak o niego dbał.

Generalnie: prosta, solidna maszyna. Jedyna elektronika, to przerywnik kierunkowskazów. Zadbana może służyć latami. Rozwalisz skrzynię biegów, kup drugi - będzie taniej.

#3 Share Rafal122

Rafal122

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 05 styczeń 2016 - 20:01

Deutz dx 3.70 opinie.

Jakie są ceny częśc do skrzyni w Deutzu DX 3.70 ?

Zrobiłem małe rozenanie,sprawdziłem już ceny wszystkich innych części ale nigdzie nie mogę znaleźć ceny części do skrzyni biegów.

Poza skrzynią to najdroższa jest pompa hydrauliczna (1-3 tyś) i kompletne sprzęgło (3-4 tyś zł) a reszta jest dla mnie do zaakceptowania.

I jak wygląda sprawa z jego silnikiem chłodzonym powietrzem?

Słyszałem że padają po 5-7 tyś godzin jak się dba a wiele innych silników z tamtych lat (Sisu,JD,MWM,) spokojnie robią kilkanaście tyś a jak się dba to nawet zdarza się że dobijają do 30 tyś.

Naprawdę DF chłodzone wiatrem tak odbiegają od konkurencji czy to tylko takie plotki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 06 styczeń 2016 - 10:28

Deutz dx 3.70 opinie.

Z moich Deutz-ów jeden (DX 110 z 1980 r.) ma 18400, drugi (DX 6.30 z 1986 r.) 12100 godzin. Mam je od 4 lat i nigdy przy silniku nic nie robiłem. W 6.30 wymieniałem sprzęgło (tarcza, docisk, uszczelniacze), łączny koszt ok.1200 zł. 

Wcześniej miałem Forschrit 323 A i Zetora 16145 ZTS, więc mogę jedynie je porównywać. Deutze biją je na głowę pod każdym względem. Sąsiad prasował moim DX 110 i stwierdził, że poza komfortem i bezpieczeństwem, pali dużo mniej niż jego C 360. Dodam, że pracujemy w górach.

Silniki chłodzone powietrzem są wykonane z lepszych materiałów, co przekłada się na ich "żywotność". 

#5 Share Nismo

Nismo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 27 marzec 2016 - 14:37

Deutz dx 3.70 opinie.

Mam pytanie do użytkowników DF dx 3.70 lub 3.90, a mianowicie chodzi mi o załączanie przedniego napędu za pomocą dźwigni, napęd załączony jest w pozycji wciśniętej  czy wyciągniętej ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ecopiotr

Ecopiotr

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 28 marzec 2016 - 21:53

Deutz dx 3.70 opinie.

Wciśniętej, odwrotnie niż w serii 1xx.

Jak sprawdzić? Podjeżdżasz pod drzewo, polowa jedynka, ręczny gaz na 1200 obr/min. i patrzysz, które koła (koło) buksuje.