Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowacz do Zetora

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrowiktor

agrowiktor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 19:12

Ładowacz do Zetora

Witam wszystkich ! Moje pytanie brzmi jakiej firmy ładowacz czołowy będzie najlepszy do Zetora Proximy 85 ?

Postawić na oryginalny zetora czy polecacie inną firmę ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowacz do Zetora Dzisiaj, 22:52
  •  

#2 Share cucek

cucek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 29 grudzień 2015 - 20:48

Ładowacz do Zetora

dołączam się do pytania...też szukam ładowacza do proximy 100 plus...zetorowski(szwedzki Alo)  zl36 21tyś netto... z polskich podoba mi sie agrimet ale nie znam ceny...mx czy stoll'a to raczej w kwocie 21tys sie nie znajdzie... :mellow:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Miastek

Miastek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 12:17

Ładowacz do Zetora pare lat temu miałem taki sam dylemat do forterry polski czy czeski orginał różnica w cenie była 6000 zł to i tak kupiłem zetor 260 SLi do polskiego nie ma co porównywać siłowniki nie są zbyt grube ale za to szybciej olej tłoczy udźwig 2650kg i naprawde tyle ma i trochę więcej pewnie podniesie. Podnosiłem nim stal ważącą 2680 kg i podnosił z taką samą prędkością jak na pusto tur waży razem z ramą i rozdzielaczem 1038kg jest on bardzo solidny i wcale nie gorszy od stoll czy quick. Sąsiad ma polski tur to porównywałem szybkość podnoszenia i opuszczania to póki on podniósł na maksa to ja zdążyłem jeszcze opuścić na twoim miejscu kupił bym zetora a polskie sobie odpuść bo niewarte ceny sam jestem bardzo zadowolony ładowacz ma 5 lat i pracuje bez awaryjnie polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share krystian91b

krystian91b

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 22:25

Ładowacz do Zetora bierz oryginał będziesz zadowolony mówię ci, sąsiad ma agro masza to mówi ze nigdy więcej by tego nie kupił