Gość

MF 3060. Brac czy nie brac.

Polecane posty

zenek_19    5

hejka te mf to podpicowane skarbonki szukaj cos od rolnika przynajmniej spr bedzie ciagnik df lub fendt 308lsa bajka maszyna pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

ten pierwszy fm jest niby  w łodzkim a nr rej . jest na ciągniku z bydgoskiego .Pamiętaj że kupując ciągnik miej na uwadze to czy w okolicy jest szpec od takich maszyn .W rodzinie kupili MF niby piękny (kupowali sami nie radząc się nikogo)a na dzień dobry 6tys do skrzyni potem zwrotnica a teraz napęd a mają go ponad rok więc tak to wygląda z grubsza .Następna sprawa uwaga na ogłoszenia z niskimi cenami a ładnym stanem ciągnika - tydzień temu był taki ładny (sąsiad  był zainteresowany)  DEUTZ  TO SIĘ okazało żeby wpłacić zaliczkę przed świętami bo jest tylu chętnych a dopiero po nowym roku mozna przyjechać go zobaczyć bo gość nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam jeszcze pytanie co bedzie lepsze. Skrzynia 16+16 czy 32+32 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

wszyscy muwiće aby szukał od polskiego rolnika nie od chandlaża, a ciekawe skąd ma chandlaż ciągnik jak nie od rolnika

moim zdaniem kupujcie ciagnik od chandla ża który ciagniki przywozi z zachodu

ja jak kupowałem swojego to szukalem krajowego ale gdy obejrzałem to ich stan wogóle nie był porownywalny do tego co z zachodu go przywiezli, zadażaja się wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

U rolnika widac z jakimi maszynami traktor pracuje wiesz jak dlugo go ma i widac na korpusie czy sa jakies przecieki a jak nie boi sie o maszyne i jest uczciwy to da podpiac jakas maszyne i zrobic runde po polu.A handlarz wymyje wymaluje..i nic nie widac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

a może poszukaj Renault silnik MWM (fendt) będzie na pewno prostszy w naprawach od MF

 

fendt nie produkował silników

 


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillo96    3

tak tylko mówiłem że nie wszystkie i od dobrego handlarza który sprowadza dobre maszyny orginały nie malowane ,a to można poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Kupujcie od rolnika nie od handlarza-dobre. Załóżmy rolnik kupuje od handlarza okazuje się że kupił jakiś szmelc odpicowany to go wystawia żeby się pozbyć skarbonki i tu wasze sugestie żeby inni kupili taki szmelc. To tylko taka moja sugestia nie sugeruję że tak może być ale kupno ciągnika to loteria 50/50 chyba że mamy pojęcie o danym sprzęcie wtedy można uniknąć wtopy. Ja jak pomagałem znaleźć ciągnik sąsiadowi tej samej serii to żaden handlarz nie potrafił mi wcisnąć czegoś co nie grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj