Skocz do zawartości

Zdjęcie

Troll

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damian4dz

damian4dz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 25 grudzień 2015 - 23:36

Troll Witam, chciałem kupić sobie trolla i zamontować do niego chwytak do drewna bo robię swoją przyczepę do lasu i nie chce spawac go do przyczemy tylko zawieszacz bo przyda się też do Obornika jak na stałe niebedzie. I mam pytanie czy ktoś już to robił?? Bo mocowanie to można pokombinować Ale nigdzie nie doczytałem się czy obraca narzędzie o 360°?? bo to podstawa jak będę montowal chwytak do drewna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Troll Dzisiaj, 23:31
  •  

#2 Share adamekx

adamekx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 26 grudzień 2015 - 00:59

Troll

Chyba na AF już coś takiego widziałem. A co do obracania narzędzia, wydaje mi się, że troll fabrycznie tego nie ma, należałoby zamontować rotator.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Mironeks

Mironeks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Zainteresowania:Naprawa maszyn obróbka skrawaniem spawanie

Napisany 26 grudzień 2015 - 08:02

Troll

Do obracania chwytaka jest potrzebny rotator , zasilanie rotatora można rozwiązać na dwa sposoby . Dokładając jedną sekcje do rozdzielacza i dodatkowe dwa węże przez cały ładowacz albo dzielnikiem strumienia zamontowanym na końcu ramienia i przełcznikiem zmieniasz zasilanie na chwytak lub rotator .Koszty wykonania zasilania pierszym czy drugim sposobem będą podobne . Chwytaka i rotato będe kosztował około dwa tysiące złotych + zasilanie rotatora do pięćset złotych .