Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyjmę w dzierżawę pole.

84 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 00:08

Za 600zł to możesz najwyżej 20a dostać cwaniaku...

Najpierw przeczytaj regulamin forum a potem daj sobie ostrzeżenie "cwaniaku"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyjmę w dzierżawę pole. Dzisiaj, 05:07
  •  

#82 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 00:37

Nie Wojtek to nie do ciebie :D ale nie wiem czy to tak dobrze jak dostaniesz tylko 400zł a reszte właściciel, u nas jest ziemi troche i obrabia je 2 większych gospodarzy mi jak się uda dostać od babci gospodarstwo to też zaczne póki co to jest ono w częsicach na dzieciach i jeszcze nie wiadomo co to z nim będzie to nie staruje. Jak komuś zalezy żeby w polu nie rosły krzaki i chaszczami nie zarosło to daje bez gadania, i tak jak mówiłem niektórzy chca ziarna żeby było co dla kur. U nas ziemia jest tania i jest jej troche bo nie jest tutaj aż tak dobrze rolnictwo rozwinięte przez to jest jak jest.

#83 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 28 grudzień 2015 - 12:23

Czy nie jest tak dobrze???? Zapytaj tych co oddają całą dopłatę, tych co jeszcze do dopłaty dają 500zł, tych co dopłacają jeszcze 1000zł i tych co całkowite koszty dzierżawy przekraczają 3tyś zł :blink:  (bo takie posty też czytałem i zastanawiam się czy to jest możliwe...) i niech oni ci powiedzą, czy to tak dobrze czy źle!

Mi gdyby ktoś dał 2500zł za dzierżawę to niech bierze dopłatę na siebie, ja zapłacę podatek i mogę spisać umowę nawet na 10 lat :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#84 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3399 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 28 grudzień 2015 - 20:49

Ja od nowobogackiego wziąłem 5 ha zarośniętych bylica 2 metrową za 400,-/ha dopłaty moje+akcyza-pole zwolnione z podatku na 5 lat.Fakt pracy kosztowało żeby to jakoś uprawić ale ziemia wdzięczna-wcześniej uprawiało ją koło łowieckie i jak na ich uprawę plony mieli niezłe 

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#85 Share fubus84

fubus84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 02 styczeń 2016 - 21:43

Ja wziąłem w zeszłym roku 50a i gość dostał 100 i jest szczęśliwy, że pole obrobione i haszcza nie rosną jak na pobliskich. Mam jeszcze 2 łąki po 50a gdzie nie płacę nic, Jedna to kumpla gdzie buduje dom i jest szczęśliwy, że ma porządek, a druga to wujka koleżanki i też mam ją za to, że koszę, pilnuję, i obcinak drzewa i krzaki od strony sąsiada. W każdym przypadku dopłaty moje.

Wszystko zależy od rejonu i ludzi.