Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak efektywnie zarządzać gospodarstwem?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share agrofoto

agrofoto

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 2931 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 13:04

System VitalFields powstał, by ułatwić pracę rolnikom, szczególnie tym, którzy korzystają z unijnych dotacji, i tym, którzy chcą się o nie starać. Stanowi rejestr działań i zabiegów agrotechnicznych, który wymagany jest w trakcie ewentualnej kontroli gospodarstwa. Jest również świetnym „wirtualnym organizerem” dla wszystkich gospodarzy ceniących w swojej pracy porządek i systematyczność. 

W natłoku codziennych obowiązków uzupełnianie karty pól schodzi na dalszy plan, co w konsekwencji może oznaczać problemy podczas kontroli, gdy wymagane jest podanie informacji dotyczących chociażby środków wykorzystywanych w trakcie prowadzenia upraw. Takich nieprzyjemności możemy uniknąć, korzystając z systemu VitalFields. Jedno kliknięcie wystarczy, by zawsze mieć gotową ewidencję użytych środków ochrony roślin dla PIORIN-u. Warunek jest jeden, dane te należy uzupełniać na bieżąco. VitalFields w znaczący sposób to ułatwia. Jak?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak efektywnie zarządzać gospodarstwem? Dzisiaj, 12:06
  •  

#2 Share junior1992

junior1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 18:20

Czy ktoś mógłby mi udzielić pomocy zakupiłem nie dawno mf3060 i nie podnosi podnośnik na początku chodził troche się przycinał nie chodziły guziki na błotnikach  

był elektryk naprawił na błotniku ale podnosił do pewnego momety i wyżej nie szło teraz wo gule nie rusza ani w duł ani do góry 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 19:57

Po pierwsze to chyba nie ten temat, po drugie powstało coś fajnego jak znaki interpunkcyjne ;) Oraz kolejny wynalazek: słownik ortograficzny!! 

:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Majjor

Majjor

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:Bydło mięsne,domowe nalewki.

Napisany 01 styczeń 2016 - 11:41

Czy ktoś mógłby mi udzielić pomocy zakupiłem nie dawno mf3060 i nie podnosi podnośnik na początku chodził troche się przycinał nie chodziły guziki na błotnikach  

był elektryk naprawił na błotniku ale podnosił do pewnego momety i wyżej nie szło teraz wo gule nie rusza ani w duł ani do góry 

Domyślam się że stan oleju jest ok no i filtr też wymieniony....więc wychodzi na to że tu może być coś z pąpą?

Dodaj odpowiedź