agrofoto

Jak efektywnie zarządzać gospodarstwem?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrofoto    90
System VitalFields powstał, by ułatwić pracę rolnikom, szczególnie tym, którzy korzystają z unijnych dotacji, i tym, którzy chcą się o nie starać. Stanowi rejestr działań i zabiegów agrotechnicznych, który wymagany jest w trakcie ewentualnej kontroli gospodarstwa. Jest również świetnym „wirtualnym organizerem” dla wszystkich gospodarzy ceniących w swojej pracy porządek i systematyczność. 

W natłoku codziennych obowiązków uzupełnianie karty pól schodzi na dalszy plan, co w konsekwencji może oznaczać problemy podczas kontroli, gdy wymagane jest podanie informacji dotyczących chociażby środków wykorzystywanych w trakcie prowadzenia upraw. Takich nieprzyjemności możemy uniknąć, korzystając z systemu VitalFields. Jedno kliknięcie wystarczy, by zawsze mieć gotową ewidencję użytych środków ochrony roślin dla PIORIN-u. Warunek jest jeden, dane te należy uzupełniać na bieżąco. VitalFields w znaczący sposób to ułatwia. Jak?
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
junior1992    0

Czy ktoś mógłby mi udzielić pomocy zakupiłem nie dawno mf3060 i nie podnosi podnośnik na początku chodził troche się przycinał nie chodziły guziki na błotnikach  

 

był elektryk naprawił na błotniku ale podnosił do pewnego momety i wyżej nie szło teraz wo gule nie rusza ani w duł ani do góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marc    17

Po pierwsze to chyba nie ten temat, po drugie powstało coś fajnego jak znaki interpunkcyjne ;) Oraz kolejny wynalazek: słownik ortograficzny!! 


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majjor    0

Czy ktoś mógłby mi udzielić pomocy zakupiłem nie dawno mf3060 i nie podnosi podnośnik na początku chodził troche się przycinał nie chodziły guziki na błotnikach  

 

był elektryk naprawił na błotniku ale podnosił do pewnego momety i wyżej nie szło teraz wo gule nie rusza ani w duł ani do góry 

 

Domyślam się że stan oleju jest ok no i filtr też wymieniony....więc wychodzi na to że tu może być coś z pąpą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez katopo
      W nowym PROW ma być program który nie pamiętam jak się ma nazywać ale ma działać na zasadzie że rolnik przekazujący gospodarstwo na inne które chyba będzie miało średnią krajową/wojewódzką po przekazaniu gospodarstwa i zakończeniu działalności rolniczej ma jeszcze przez 5 lat dostawać równowartość dopłat które mu przysługiwały. Coś w rodzaju takich rent strukturalnych.
       
      Jak ktoś ma lepsze pojęcie o tym programie proszę o poprawienie moich ewentualnych błędnych informacji oraz rozwinięcie tematu. 
    • Przez dawidursus323
      Witam. Chcę wydzierżawić działkę na której tylko część to pole które chcę wydzierżawić, a na reszcie stoi dom. Jak wpisać to do umowy dzierżawy żeby nie było potem problemów jeśli będę chciał pobierać dotacje? 
      I jeszcze jedna sprawa. Aby wydzierżawić działkę z anr trzeba spełniać szereg warunków. Jednym z nich jest to że trzeba posiadać co najmniej 1 ha gruntów. Mam ten 1 ha ale wydzierżawione. Czy wystarczy mi zwykła umowa dzierżawy czy musi to być zrobione u notariusza?  Pozdrawiam.
    • Przez Dura455
      Witam
      Czy mógłbym się starać o dotacje mając 4 ha ? Chodzę do szkoły rolniczej z powodu iż chciałbym rozwinąć trochę moje gospodarstwo. 
       
    • Przez Vinci007
      Witam!
       
      Zakładam nowy temat "Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000  w ramach Prow 2014-2020"
      Na ten temat jest mało wiadomośći w necie, a program rusza już w I kwartale 2017 roku. 
      Każdy niech pisze co wie? Jakie wymagania, na jakie maszyny można dostać itp.
       
    • Przez arkady12
      Witam serdecznie, pojawił się pomysł na hodowlę kóz. Posiadam budynki inwentarskie aktualnie pod bydło mleczne, ale jest problem z odbiorem  i w ogóle z  mleczarnią.  Ciekawi mnie jaka jest mleczność kóz karpackich jaka powierzchnia, łąk na jakie pogłowie, i czy ktoś współpracował z mleczarnią Turek  ( wielkopolskie ) w zakresie mleka koziego bądź jakiekolwiek opinie o tej mleczarni  Minusem jest odległość do mleczarni  bliżej mnie jest np osm Kutno ( Łowicz ) ale nie mogę się doinformować od nich jak ze skupem.
      Wdzięczny będę tag że za wszystkie dodatkowe spostrzeżenia 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj