Skocz do zawartości

Zdjęcie

Landini vision 100 warto?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gabione

gabione

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 17:45

Witam!

Nasze gospodarstwo łacznie z dzierżawami to 18ha, uprawy teraz głównie to przenica i fasola jaś karłowy.

Nasz obecny sprzet to zetor 7211, c330.

Niestety ojciec już raczej z polem chce wziąść "rozwód" a ja oprócz pola jeszcze pracuje, i trochę brakuje czasu, aby to wszystko poobrabiac.

Zetor zaliczył w ciągu 4 lat  2 remonty skrzyni, ogólnie trafił nam się trup. Wiem, że to są jedne z lepszych ciągników ale nie nasz egzemplasz, no i najważniejsze brakuje nam przedniego.

Poszukuje ciągnika w granicach 80-100 koni koniecznie z turem.

Ostatnio oglądałem landini vision z 2003 r 3,700mh stan wizualny jest ok. Skrzynia w nim jest 5 biegowa plus na reduktorze 4 przełożenia plus chyba dwa półbiegi czy jest to ta sama skrzynia co w massey fergusson i czy jest obawa o jej awaryjność?

Gospodarz chce za niego 73tyś czy jest wogóle sens kręcić się koło niego czy lepiej coś szukać z john dera 6200-6300 pare lat starszego, a może zetor 7340? poradźcie coś

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Landini vision 100 warto? Dzisiaj, 17:52
  •  

#2 Share kocur666

kocur666

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 20:37

Nigdy nie kupuj starych traktorów w granicachh prod 2000-2005 sa juz dojechane mtg npierdzielone ladnie wygladaja a tak naprawde to trupu pzdr

#3 Share gabione

gabione

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 21:52

Nigdy nie kupuj starych traktorów w granicachh prod 2000-2005 sa juz dojechane mtg npierdzielone ladnie wygladaja a tak naprawde to trupu pzdr

To jakie widzisz rozwiązanie dla mnie? na nowy mnie nie stac, a robić czymś muszę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share krzysiek1979

krzysiek1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 22:24

Szukaj cos popularnego bo potem przy odsprzedazy ludziska omijaja takie marki .I nie ma co sie skupiac i napalac na jakis model zalezy co sie przyzwoitego trafi.W tamtym roku sam szukalem i nie jest to takie proste cos znalezc .Trafila sie forterra z malym przebiegiem ladnie utrzymana .I na moje 20 ha moze byc .

#5 Share gabione

gabione

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 18:23

Wiem, że nie jest to takie proste, najgorsze jest to ze to totolotek nie wiadomo na co sie trafi i można nieżle się wtopic.

W tym landini jedno mnie zdziwiło że wszystkie gumy tzn na joystiku, biegach itp są porozrywane lub poprzecinane, może faktycznie nie ma autentycznego przebiegu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share krzysiek1979

krzysiek1979

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 21 grudzień 2015 - 19:43

Przebiegiem na liczniku sie nie sugeruj bo jak od handlarza to na bank cofniety .Sam robie na farmie w UK i 1tys.mth to sie robi w niecale 4 m-ce .Dobry ciagnik za granica kosztyuje te same pieniadze co u nas albo i wiecej .

Dodaj odpowiedź