ROBERTINHO

Bób na świeży zbiór- rozstaw międzyrzędzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gienio007    397

Samo centrum , powiat Łęczycki w tym roku to ze 200h będzie miał . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aezakmi666    21

okolice Zamościa sporo nie mam 0,5h 1 maja zdarłem włóknine z 10a bo tyle przykryłem tylko teraz nadają -2 ale bober jeszcze nie kwitnie więc jakoś się nie boje ,gorzej jak ktoś ma już z kwiatkiem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienio007    397

Ten znajomy co 5t  sieje to muj kolega z klasy . Większość posiane , ale nie wszystko . Większość  tych wczesnych u nas odkryli , a dziś też mały minus był 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

Nie ma pszczół , drugi dzień słońca a na bobie tylko trzmieliki i bąki , zero pszczoły , zawsze to szumiało że hej a teraz tylko grubaski latają i to tak niemrawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokolam    5

Pierwszy kwiat praktycznie pusty. Teraz opryskalem 2 razy na pszczoly to troche trzmieli i pszczol jest.... tylko szkoda pierwszego plonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym pryskacie na oprzędzika.. Wykonałem już 4 zabiegi Cyperkill'em - oprzędzik jak był, tak jest.. mniej, ale ciągle jest.. 

 

U mnie kwitnie, ale kilka trzmieli, a pszczoły nie widziałem.. Dobrze spisuje się ten środek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu000    0
Napisano (edytowany)

U mnie pszczol mnogo, tylko ja mam swoje :)
A tak nawiasem. Wydaje mi sie, ze pszczoly srednio radza sobie z bobem, ciezko im sie dostac.

Edytowano przez mefiu000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aezakmi666    21

U Cb Ruben masz jakieś skupisko oprzędzika  szczerze w tamtym roku pryskałem na zmianę decisem i fastacem i nie miałem, z żadnym robactwem problemu fakt pryskałem spalinowym plecakowym napewno lepsze zawirowanie niż traktorowym ale dawało rade a dawałem zalecane dawki nie waliłem maksymalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem skąd się to bierze.. Fastac'a stosowałem ubiegłego roku to też sobie radził, tym bardziej że jest on 10x słabszy od Cyperkill'a. Widocznie taki rok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek500    17

Pszczół mało, dolne piętra pozrzucane, czasami trafi się mały straczek 2-3cm. W tym roku sadzonka zbiór zacznie się co najmniej po 20 czerwca a plon będzie pewnie rekordowo niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Jak z zapylaniem bobu z rozsady w tym roku? Jakie plony prignozujecie i ceny za wczesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SUZI
      witam!
      chcialbym wiedziec ilu agrofotowiczów sieje cebule ??? jezeli tak to na jakim areale i jakie macie plony ??? jakimi siewnikami siejecie i jakie dawki nawozow stosujecie ???
    • Przez jopi1991
      Witam . Planuje się troszkę przebranżowić i zacząć siać warzywa. Na początek z 2-3 ha Obecnie sieje pszenicę rzepak buraki kminek, groch, kukurydzę Ziemię mam 1 2 3a i 3b.. najwięcej 2 i 3 a. Jakie warzywka najlepiej żeby nie było dużego nakładu na maszyny na samym początku....dużo u nas sieją marchwi cebuli fasoli szparagowej, pietruszki,groszek zielony zdarza się kapusta ,ogórek odpada bo trzeba ludzi  do zbioru ...Rozumiem że jak warzywa to niezależnie jakie sprzęt do nawadniania trzeba kupić?
    • Przez mf235angol
      Witam mam pytanie odnośnie rosady i odmian papryki gróntowej. Gdzie morzna ją zakupić i jakie są ceny?
    • Przez vitara
      Witam
      Gdzie ogłaszacie że sprzedajecie swoje warzywa ? i w jakich cenach
      macie jakieś swoje ulubione portale giełdy ?
      Jestem związany z firmą skupującą warzywa i często szukam różnych warzyw
      i ilościach paletowych.
    • Przez yacenty
      Witam!
      dziś się dowiedziałem ze ponoc z ha ogorków można niby wyciagnac 20tys co o tym powiecie?
      Jak je sie uprawia?
      jaki sprzet jest potrzebny?
      duzy nakład pracy jest potrzebny?
      ktos z forumowiczów ma jakies doswiadczenie w uprawie jarzyn?
      coraz bardziej o tym mysle poniewaz widze szanse zakupu paru ha ziemi
      pozdrawiam
      YacentY
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj