Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trzoda

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pannikt12

pannikt12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 14:36

Trzoda W mojej okolicy jest hodowca któremu firma Duda wystawiła 2 chlewnie w cyklu zamkniętym a teraz mają zamiar budować ubojnie dodam że ma około 30 hektarów i biny w które wejdzie ziarno z 300 hektarów co o tym myślicie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Trzoda Dzisiaj, 12:06
  •  

#2 Share Przemo85

Przemo85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 15:02

Trzoda

Podaj szczegóły tej "współpracy"... na ile lat jest "uwiązany" i na jakich zasadach?

Słyszałem od znajomego handlowca że niektóre firmy dopłacały rolnikom do budowy chlewni na tucz kontraktacyjny ale rolnik jest uwiązany umową na co najmniej 10 lat .Na jakich warunkach to nie mam pojęcia

#3 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1709 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 15:19

Trzoda

@pannikt12 czytam te Twoje tematy to i można sie domyśleć że nie poszło Ci w produkcji i sprzedazy trzody chlewnej, w jednym temacie krytykujesz tucze kontraktowe a w drugich pytasz sam o tucze kontraktowe bydła, a może zazdroscisz sasiadowi który pobudował nową chlewnie lub obore 

ZETOR TEAM

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share PatrykAndrzejewski

PatrykAndrzejewski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:I spojrzał Pan na pracę Naszą... i był zadowolony, zapytał o nasze zarobki... usiadł i zapłakał

Napisany 19 grudzień 2015 - 15:27

Trzoda to samo zauważyłem co kolega @wojtal24

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share pannikt12

pannikt12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 15:37

Trzoda po pierwsze nikomu nie czego nie zazdroszczę tylko po prostu mnie to ciekawi a po drugie to nie hoduje trzody chlewnej tylko po prostu Wkurza mnie obecna sytuacja a co do tucz kontraktowych bydła to po prostu byłem ciekaw czy coś takiego jest