gregorian

Brona nożowa - firmy Rolmet

Polecane posty

gregorian    0

Witam!

 

Posiadam starą bronę nożową 3m ze Skandynawii ale chciałbym coś nowszego.

 

Napotkałem niespodziewanie, że jest w Polsce zakład który produkuje owe brony.

 

http://rolmet.republika.pl/brona.html

 

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z wyrobami w/w firmy? Chodzi mi głównie o jakość. 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Po co Ci kupować coś co jest nie wiadomej jakości tylko dlatego, że nowsze ... Jeśli masz swoją dobrą to ją odmaluj i tez będzie jak nówka. Ewentualnie wymień noże jak zużyte i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gelo400    32

w szkole użytkowalem taka nic specjalnego lekka jest ale jak w miarę wilgotno to scierniskoo ładnie robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez livebird
      Witam mam pytanie czy uprawa agregatem talerzowym na dzień przed siewem kukurydzy będzie dobrym rozwiązaniem? gleba ciężka  i średnia jakieś 3 tygodnie temu rozsiana sól potasowa i wymieszana bronami wilgoć w ziemi jako tako jest w spodzie.
       
       
    • Przez wilus
      witam
      Mam pytanie do specjalistów odnośnie uprawy kapusty a mianowicie czy uprawia ktoś z was kapuste w rozstawie miedzyrzedzi 50cm? jak wjechac z opryskiwaczem?  czy ciagnik nie bedzie przygniatał główek? Pytam gdyz mam ciagniki ustawione na rozstaw kół 150 cm przy oponach 9,5 cala
    • Przez kowalienko1
      Jest 13 maja pole po wieloletnim ugorze Zaorane, glebogryzarka, brony, włókna.. Docelowo ma być tam łąka ( pastwiska) . Co robić dalej jest susza.. czekać na zielsko i opryskac Raundapem. Posiac, owies, łubin.? Podpowiedźcie
    • Przez M4T35Z
      Witam, jestem zainteresowany kupnem agregatu do uprawy pasowej producenta Czajkoswki i chciałbym poznać wasze opinie na temat agregatów tego producenta.
    • Przez pomi3017
      Witam mam pytanie natomiast ile moge wziąść za usługę talerzowania ciągnikiem MTZ82 i talerzowka 2m w ziemi ciężkiej ile byscie wzieli za h a ile za ha z góry dziękuję 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj