maniek-10

co sądzicie o nowym rozrzutniku metal-fach 8 ton,czy jest warty polecenia

Polecane posty

Milosz27    177

Ja mam takiego metal facha nowego i narazie jestem zadowolony za wiele nie moge powiedziec bo dopiero ok 300t wywiozlem. Ladne rozrzuca stosunkowo ladnie sie z nim jezdzi. Mogł by byc troche nizszy do ladowania i miec latwiejszy naciag lancuchow. Napewno lepiej sie sprawdza do wozenia kukurydzy bo ma szeroka skrzynie i szybko sie wyladowuje w porownaniu do metal techa RO i podobnych z waska skrzynia. Co o zachodnich pewnie lepsze ale zalezy od stanu bo to nie przyczepa jednak gnoj wozi i zawsze gdzies zostanie i swoje robi i przebieg tez ma ale znowu lepiej.zrobone i z lepszych materialow.


Kupie Jonh Deere 6400, 6410, 6506, 6600, 6610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adam12br
      Witam chciał bym się spytać co trzeba zrobić zeby dostawać różne  gazety rolnice , ksiązki od firm i jakieś kalendarze , czapki , i zaproszenia na wystawy jakie ś pokazdy co ktoś z wasz coś takiego ma ?
    • Przez adam12br
      Witam jestem uczniem szkoły rolnicej chciał bym wasz poprosić zebyście mi napisali wszystko o układzie kierowniczym ,naprawy regulacie co naprawiamy w przekłądni , zbierzność , pochylenie itp 
    • Przez Bronek2342
      Co oznacza kod 6.1.04 w Fendt 512C
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj