Konrad2510

wysłodki suche polskie a ukrainskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Konrad2510    98

Witam nam pytanie czym sie różnią wysłodki z ukrainy od tych naszych wysłodkow? Bo mam okazje kupić ukraińskie po 670zł a polskie dochodza do 800 i tu moje pytanie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalk13    26

A widziałeś ten towar? Znajomy ostatnio kupił z litwy i nie jest zadowolony, sporo otrąb w tym granulacie, a czasem to i trociny sie zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

mój sasiad kupil ostatnio ukraińskie w workach po 50kg wyszło go 750zł to mówi ze dobre że zwierzaki jedzą i wyjadaja


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Weź trochę na spróbowanie i tyle, zobaczysz co warte.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszPrzyby    21

Kupujcie zboże i wyslodki z Ukrainy a prosieta i cielaki z Danii i inne tego typu. Potem placzcie że polski rolnik ma ciężko skoro sami sobie gwoździe do trumny wbijacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Państwo nie dba o mnie to i ja o Państwo dbał nie będę, jestem gorszym sortem polaków- tego się dowiedziałem od miłościwie nam panującego. Teraz trzeba się zapisać do partii RDS (Ratuj Du*e  Swoją) i ciąć koszty, jedynie tak może jakoś przetrwamy. A co do wysłodków to cukrownie windują ceny, bo jest popyt to my, jako rolnicy, szukamy podaży gdzie indziej... Praw ekonomi nie oszukasz.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Ja te wysłodki kupiłem chyba we wrześniu po 730zł luzem - brałem 8 ton. Z połowę już skarmiłem (teraz daję mokre)  - moczyłem w wannie. Suchych krowy nie chciały jeść ale słyszałem że jak nie mają wyboru to i suche jedzą. Jest to ciemny dość gruby pelet - jak kupywałem to oglądałem też z Malborka - jasny gruby pelet i były melasowane (słodsze od tych ukraińskich) i kosztowały chyba 840zł/tona. Krowy dobrze je pobierają, wartość odżywcza nie najgorsza (oceniam na podstawie ilości mleka, skarmiałem naprzemiennie z kiszonką z kukurydzy). Jak je zamawiałem nie wiedziałem skąd pochodzą, teraz wybrałbym jednak te z Malborka, nie tylko ze względu na pochodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Niby tak powinno być bo "tofi" są melasowane i ciemne, ale te z Malborka były jaśniejsze i sprzedawane jako melasowane przez KSC. Próbowałem i były bardziej słodkie od tych ukraińskich ale mniej słodkie od "tofi"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielaz    67

Ja kupowałem i Polskie i Ukraińskie i powiem wam ze poza ceną i wielkością peletu nie zauważyłem żadnej różnicy, mucie jadły je tak samo, w mleku też nie było różnicy    


Jest ciężko ale robię to co kocham i jestem szczęśliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaska    10

jak rolnik kupi ukrainskie czy litewskie wyslodki to wielkie oburzenie a  "Polski" cukier w Kluczewie wolal wyslodki niemcowi jak polakowi sprzedac chociaz chetnych nie brakowalo i nikt na cene nie narzekal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kiejdal1
      uciekł byczek. znana jest jego lokalizacja. pozwala do siebie podejść na pewną odległość. poszukuję kogoś ze strzelbą palmera aby można go było oszołomić i schwytać. wszelkie inne sposoby nie dają rezultatu. może ktoś da jakiś kontakt woj. lubelskie 781753154
    • Przez farmer1999
      dzień dobry. w tym roku kukurydza słaba a ceny na pniu powariowały. Czy ktoś tutaj żywił byki samymi kiszonymi wysłodkami + śruta min jęczmienna, rzepakowa i sojowa z dodatkamk + słoma i siano? Jak z przyrostami, czy w 2 lata da rade 800kg?
    • Przez 1kris1
      Jakie macie opinie o cieletach z Miradowa(pomorskie)? Jak z transportem?
    • Przez farmer1999
      Witam. Ilu z Was bawiło się w te słynne startery z holandii..? ja w maju zeszłego roku kupiłem 3 miesięczne odsadki w wadze od 140 do 170kg razem 12 sztuk i w sumie w wieku 21 miesięcy mają zaledwie 600kg a karmione są kukurydzą, śrutą i sianem. Ciekawi mnie tylko jedna rzecz - niby miały być to simentale no i faktycznie białe łby ale na paszporcie jest napisane Europejskie Bydło czerwone co mnie zaciekawiło odrazu jak pocztą przyszły paszporty. Czy to mogą być ukryte byki z Włoch z podrobionym paszportem?
    • Gość
      Przez Gość
      Chciałbym dowiedzieć się czy ktoś miał bydło z Włoch i jak rośnie? Mam byki 8/9miesiecy i mają 200kg, czy to normalne? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj