canabis

Chińskie Ładowarki Taian i inne.

Polecane posty

canabis    0

Witam,

 

Swego czasu natknąłem się w internecie na Ładowarkę Teleskopową Taian TL1500, potrzebna by mi była do załadunku ciężarówek zbożem oraz do różnych prac w gospodarstwie ok 100 ha i przy 20-stu krówkach dojnych. W Polsce taką maszynę można kupić za 79 tys netto. Ktoś użytkuje takie maszyny? Proszę o podzielenie się opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

to lepiej za tą kasę kupić dobrej firmy używek chiński to jest dobry ryż i to jeszcze jak jesteś bardzo głodny a tak poważnie to gdzie znajdziesz części serwis a chińska stał jest jak plastelina


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

.A widziałeś jakie ta ładowarka ma kąty wysypu? https://www.youtube.com/watch?v=Phgko4AUvMs obejrzyj sobie w 3:28, nawet ziemi nie idzie z łyżki wysypać, taki słaby kąt... Myślę że za tę kasę znajdziesz przyzwoitą JCB którą naprawdę popracujesz, mocna i wydajna bez żadnych bubli konstrukcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canabis    0

Z tym wysypem to faktycznie trochę słabo jak do ziemi ale zboże powinno zsypywać się dobrze. z tymi używkami jest tak, że jak trafisz na coś wmiarę to pojeździsz a  trafi się już taki wyeksploatowany sprzęt że trzeba do niego dołożyć cenę zakupu. Poza tym to kto sprzedaję dobrą używaną maszynę?

a tu sprzęt jaki jest ale jest nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canabis    0

To jak nie masz żadnych użytkowników Ładowarek na Forum, bardzo chętnie poczytałbym o wrażeniach z pracy taką maszyną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

kup, popracujesz chwile i szybko sie wyleczysz z chinskiego gniota

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
canabis    0

Oto chodzi w forum żeby się nie sparzyć w ten sposób tylko wymienić się doświadczeniami. Z drugiej strony to że maszyna chińska nie znaczy że jest już do kitu.

Zefiry, Fotony ktoś kupował w Polsce i pewnie swoje zadanie spełniały. W tej chwili chyba nie ma człowieka który nie ma nic chińskiego na sobie, a komputer przed którym siedzicie to myślicie że kto zrobił..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Gdzieś napisałem recenzje ale tl 2500 poszukaj, jest na forum. Jeżeli nie znajdziesz to pisz opowiem o tym nic nie wartym chińskim sprzęcie, który użytkuje od ponad roku.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

20 letnia manitou w dobrym stanie bedzie kosztowala ok 60 tys brutto, wiec dlaczego nowy chinczyk kosztuje 100 tys? Cos za cos... jak chesz sie denerwowac za każdym razem jak do niej wsiadziesz to kupuj smiało ciekaw jestem ile pojeździ...

Dnia 27.12.2015 o 06:20, canabis napisał:

Oto chodzi w forum żeby się nie sparzyć w ten sposób tylko wymienić się doświadczeniami. Z drugiej strony to że maszyna chińska nie znaczy że jest już do kitu.

Zefiry, Fotony ktoś kupował w Polsce i pewnie swoje zadanie spełniały. W tej chwili chyba nie ma człowieka który nie ma nic chińskiego na sobie, a komputer przed którym siedzicie to myślicie że kto zrobił..

 

To nie jest tak ze wszystko co z chin jest bubblem i jest złe. Wine za to ponosi klient ktory chce TANIO. Nie ma co sie oszukiwac cos dobrego nie wazne czy komputer czy jakas inna maszyna musi kosztowac a jezeli kilent chce jak najtaniej to niestety musi sie to odbic na jakosci urzadzenia. Kupujac maszyne nowa za 1/3 wartosci trzeba miec swiadomosc tego ze z jakiegos powodu ta jest sprzedawana w takiej cenie a np manitou 3x drożej i nie chodzi tu o markę a o wykonanie i materiał z ktorego jest zrobiona. Osobiście jestem przeciwnikiem kupowania takich chinskich kontrukcji. Wydasz w sumie tez nie małe pieniadze a nie wiadomo czy nawet potem do niej kupisz czesci. Moja ładowarka jest z 1997 roku (MLT527) w tym roku przeszła dosc konkretny remont (silnik mosty itp) ale mimo tylu lat z dostepnoscia czesci nie ma zadnego problemu a tu jak bedzie nie wiadomo...


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
    • Przez paulo9999
      Witam. Mam okazję kupić ładowarkę Atlas w przystępnej cenie ale niestety ma zepsuty napęd hydrostatyczny. Czy może orientujecie się ile może kosztować mniej więcej naprawa ów napędu? Czy jest to w ogóle opłacalne. Ta ładowarka nie zalicza się do nowych.
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj