Skocz do zawartości

Zdjęcie

Agregat uprawowo-siewny Amazone AD, Kuhn integra, Gaspardo Dama czy Pottinger vitasem?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share przemekrobak

przemekrobak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 16 grudzień 2015 - 17:24

Agregat uprawowo-siewny Amazone AD, Kuhn integra, Gaspardo Dama czy Pottinger vitasem?

Witam!

Stoję przed zakupem zestawu uprawowo-siewnego aktywnego i zastanawiam się nad w/w, lecz do tej pory widziałem miałem do czynienia tylko z amazone. 

Mam gleby od średnio zwiezłych, ciężkich po gliniaste, więc w grę wchodzi tylko redlica talerzowa.

Najtańszym zestawem jest Dama z gaspardo lecz nie wiem jak z jakością tego zestawu...

Najlepiej jakby użytkownicy posiadający w/w sprzęt się wypowiedzieli na jego temat i mnie trochę nakierowali ;)

Pozdrawiam!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat uprawowo-siewny Amazone AD, Kuhn integra, Gaspardo Dama czy Pottinger vitasem? Dzisiaj, 05:48
  •  

#2 Share dachu127

dachu127

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 16 grudzień 2015 - 17:34

Agregat uprawowo-siewny Amazone AD, Kuhn integra, Gaspardo Dama czy Pottinger vitasem? weź jeszcze pod uwagę vogel&noot

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agregat uprawowo-siewny Amazone AD, Kuhn integra, Gaspardo Dama czy Pottinger vitasem? Dzisiaj, 05:48
  •  

#3 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3787 postów

Napisany 16 grudzień 2015 - 18:29

Też się rozglądam za takim zestawem. Pod uwagę biorę amazone/pottinger/lemken. Kuhn'a nie brałem pod uwagę, chodz jest sporo tańszy. 

Ostatnio natrafiłem na Horscha i właśnie teraz tego vogel&noota, jak ceno ten vogel stoi? 

Oczywiście redlica talerzowa i rolki wchodzą w grę. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share dachu127

dachu127

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 16 grudzień 2015 - 18:57

Agregat uprawowo-siewny Amazone AD, Kuhn integra, Gaspardo Dama czy Pottinger vitasem? Tomek jak mnie pytasz to nie pamiętam dokładnie, ale chyba trochę droższy niż gaspardo. widziałem bo na bednarach i zrobił na mnie dobre wrażenie. ja akurat chce mechaniczny . na yt jest kanał gdzie jest prezentacja wielu zestawów I też tam jest właśnie vn