Skocz do zawartości

Zdjęcie

cielaki

55 odpowiedzi na ten temat

#21 Share fendt3009ls

fendt3009ls

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 styczeń 2016 - 21:50

cielaki

Może i tak .Masz spisaną umowę kupna sprzedaży ?. Po jakim czasie Tobie padły te zwierzęta od zakupu ?.

Nie mam wlasnie umowy jedynie co to tylko paszporty.  cieleta padly po 4 dniach, zeby nie kroplowka i antybiotyki to padly by jeszcze wczesniej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
cielaki Dzisiaj, 20:36
  •  

#22 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 09 styczeń 2016 - 22:09

cielaki

bez umowy to na moje nie masz szans na odzyskanie kasy .Sprawę możesz zgłosić na policję ,że Cię oszukał koleś .

I love salsa

#23 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 10 styczeń 2016 - 12:01

cielaki A oni stwierdzą, że ich to nie obchodzi i ma sam założyć sprawę. Z racji tego, że nie ma dowodów oszustwa nic nie zrobi. Jedynie może mu inspekcje weterynaryjną podesłać w ramach częściowego rewanżu. O odzyskaniu kasy można zapomnieć.

#24 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 10 styczeń 2016 - 15:41

cielaki

Tak wiele się nie da zrobić .Ale ja bym nie kupił na słowo cielaków bez umowy .Praktycznie kolega nie ma żadnego dokumentu na potwierdzenie od kogo kupił .

I love salsa

#25 Share pawelus

pawelus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 20:20

cielaki

Brał ktoś w tym roku cielaki z eko-natury ?

Brał ktoś w tym roku cielaki z eko-natury  z Moszczenica Niżna ?

Edytowany przez pawelus, 13 styczeń 2016 - 20:21.

#26 Share Baks00

Baks00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 20:33

cielaki

pawelus duzo osób już sie w tym temacie wypowiadalo  dobrze poszukaj bo szkoda znow walkowac tego samego.ja powiem tak szkoda sobie glowy  zawracac.

Edytowany przez Baks00, 13 styczeń 2016 - 20:40.

#27 Share Azor07

Azor07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 22:52

cielaki

Brał ktoś w tym roku cielaki z eko-natury  z Moszczenica Niżna ?

Wszystko jest na 1 stronie

#28 Share mfilipek1

mfilipek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 23 styczeń 2016 - 21:59

cielaki

brał ktos cielaki z tej firmy? http://allegro.pl/ci...5936636932.html

#29 Share romanp

romanp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 09:43

cielaki

RafaKdziela

Mozliwe ze i u ciebie sie oglasza bo on oglasza sie w roznych miejscowosciach i cieleta sa z Rumuni, Niemiec, i Austrii i on kupuje z "Eko-Natura" Sp. z o.o. Moszczenica Niżna 9a 33-340 Stary Sącz a potem na kupi ich i sprzedaje po kolosalnej cenie. Dzwonilem do Eko natury wlasciciela i jak powiedzialem im ile dalem za ciele to sie smial bo powiedzial ze nawet ten co ich sprowadza tyle nie zarabia na nich. U eko natury kupisz takie ciele za 1200zł max a u tego handlarza z Bychawy to ci powie za takie ciele 1500zł lub 1700zł,  a co lepsze jak zadzwonisz to ci powie ze cieleta ma ładne 80-100kg a jak przyjedziesz na miejsce to cieleta od cycka moze z 50-60kg i jakie bys nie wybral to 1500 a jak delikatnie wieksze moze z 65kg to 1700zł. A dzwoniac to ci powie cieleta od 1300zł do 1700zł tylko ze te po 1300zł nie istnieja Oszust i kret.Mialem z nim do czynienia wiec wiem jaki jest.

Witam Kolego nie kupiłeś od Eko-Natury tylko od pośrednika który od nas odkupił. 
My cielaki sprzedajemy tylko z naszej bazy w Moszczenicy Niżnej ewentualnie na dowóz dla stałych klientów Pozdrawiam :)

#30 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 09:51

cielaki

Witam Kolego nie kupiłeś od Eko-Natury tylko od pośrednika który od nas odkupił. 
My cielaki sprzedajemy tylko z naszej bazy w Moszczenicy Niżnej ewentualnie na dowóz dla stałych klientów Pozdrawiam :)

Ktoś tu kręci i to ostro

http://olx.pl/oferta...html#02071ea479

http://olx.pl/oferta...html#02071ea479

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Azor07

Azor07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 19:14

cielaki

RafałKdziel a twoje cielaki dotarły, bo gdzieś czytałem że zamówiłeś ,pochwal się wstaw foty ,jak Ci się chowają bo dopiero chyba zaczynasz z tego co się orientuję jak się mylę to mnie popraw .

#32 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 19:20

cielaki

Ja miałem już opasy wiele lat .Po przerwie odnawiam hodowlę .Jutro z rana dojadą simy .Miały być w zeszłym tygodniu ,ale auto się popsuło .Sam jestem ciekaw towaru .Coś wstawię na af ,jak już będą u mnie .

I love salsa

#33 Share antoni69

antoni69

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 19:42

cielaki RafalKdziela od kogo jada te sztuki?

#34 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 19:51

cielaki

W sumie to nie wiem od pośrednika .Jutro się dowiem ,jak będą na miejscu .1700 zł sztuka .

I love salsa

#35 Share Baks00

Baks00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 19:54

cielaki

No Rafal jestem ciekaw tego zakupu.Kasa spora ,miejmy nadzieję ze i towar godny ^^

#36 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 19:58

cielaki

Dokładnie biorę 10 sztuk to jest trochę siana za 100 kg sztuki .Jaki polecicie koncentrat ,lub premiks dla cielaków ? Ja wiele razy karmiłem sanbula ,ale czytam ,że jest z mocznikiem ,to odpada dla tak małych byczków .

I love salsa

#37 Share antoni69

antoni69

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:02

cielaki

brał ktos cielaki z tej firmy? http://allegro.pl/ci...5936636932.html

Poznaje po numerze tel. bralem raz od niego przez sokolow i raz normalnie. nie narzekam. jakie mialy byc takie byly. jak mowil ze ma miesne to były miesne. Bo on chyba kupuje tyle ile ty chcesz i nie trzyma ich dlugo.u siebie. Zdrowotnoc byla nawet, bo jeden na 40 szt przychorowal ale wyszedł z tego. Widac ze woli jakosc niz ilosc

#38 Share Azor07

Azor07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 25 styczeń 2016 - 20:56

cielaki

Ja daję cielakom ten przywożą pod dom  http://www.pasze.ajt...omilk-kcj-z-abs  może ktoś się wypowie na jego temat. Sanbula  dla większych sztuk .

Edytowany przez Azor07, 25 styczeń 2016 - 20:57.

#39 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 822 postów

Napisany 26 styczeń 2016 - 19:11

cielaki

Dziś dojechały te cielaki .Ale sporo im brakuje do tych 100kg za taką cenę 1700 to jest cena za wysoka .Nie chcą mi pić cielaki  ,co zrobić ?.

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Baks00

Baks00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 26 styczeń 2016 - 19:20

cielaki

Czyli klapa z towarem.A jak ich kondycja i wogule czy chociarz trafil jakis się godny uwagi czy wszystko sredniaki a nie które to gradobicie?Nie wiem ile km przejechaly moze transport ich trochę wykonczył,nowe miejsce i wogule.