Skocz do zawartości

Zdjęcie

cielaki

55 odpowiedzi na ten temat

#1 Share niko8

niko8

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 15 grudzień 2015 - 18:09

cielaki

poszukuję dobrych cieląt waga tak 100 kg. ncb ma może ktoś jakieś namiary bo ostatnio jak kupiłem 10 szt od handlarza to mi jakiegoś wirusa przywiózł i mi się parę przekręciło jestem z wlkp pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
cielaki Dzisiaj, 10:35
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2015 - 18:20

cielaki w ramach ostrzeżenia nie kupujcie z firmy Eko natura. naszprycowane lekami, potem padają. Miałem kontrole z powiatu i przy okazji mówili aby nie kupować od nich bo jeżdżą i gospodarze żalą się że mają z nimi same problemy.

#3 Share 5714mf255

5714mf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 15 grudzień 2015 - 19:02

cielaki niestety potwierdzam wieczorem wszystko ok a rano sztywny kupiłem 20 listopada 9 do dziś zostało 5 mam nadzieję że już tak zostanie
najlepiej szukać od rolnika a eko naturę omijać szerokim łukiem

#4 Share adizetor

adizetor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 15 grudzień 2015 - 19:03

cielaki O skurwesyn, dobrze że nie wziąłem. Byli u mnie i odjechali z kwitkiem bo same maluchy przywieźli, a mówiłem że większe chce to powiedzieli, że coś będzie... Jeszcze bez paszportów przyjechali.

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 15 grudzień 2015 - 19:28

cielaki

Cwaniactwo. Omijajcie pośrednika Barnacha chyba Nowy Sącz. Oszust. 

#6 Share PatrykAndrzejewski

PatrykAndrzejewski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:I spojrzał Pan na pracę Naszą... i był zadowolony, zapytał o nasze zarobki... usiadł i zapłakał

Napisany 15 grudzień 2015 - 21:31

cielaki ja polecam Rogo-Farm bo ma zdrowe i ładne cielaki

#7 Share fendt3009ls

fendt3009ls

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 grudzień 2015 - 14:55

cielaki

Witam kupilem nie dawno 5 byczkow rasy simental z Bychawy woj. Lubelskie na paszporcie bylo "Eko-Natura" Sp. z o.o. Moszczenica Niżna 9a 33-340 Stary Sącz  dzwoniac do handlarza mialy miec od 80kg do 100kg i cena od 1400zł do 1700zł. Przyjechalismy a tam cieleta dopiero od cycka z 60 kg i jaki bys nie wybral to 1500zł a jak delikatnie wiekszy moze 70kg to 1700zł kupilismy 5 sztuk, na drugi dzien nam przywiozl cieleta byly glodne niewiem czy wogole cos ich poiły. wstaje rano jeden nie chce wstac a drogi ma biegunke wezwalem lekarza wydalem na leki 600zł jeden zapalenie pluc asz charchotal po 4 dniach dwa martwe dzwonilem do sprzedawcy co kupilismy ze cieleta byly chore i co zamierza zrobic z tym do zaczol krzyczec ze niby po tygodniu dzownimy jak cielaki zdechly...itp chcielismy sie dogadac i zeby chociaz jednego dal wzamian to nie ma takiej opcji rozlaczyl sie i koniec rozmowy do tego niewiem co jeszcze moze byc zreszta nastepny zaczyna miec to samo. Facet co zabral cieleta do utylizacji powiedzial ze nie jedna juz tak osobe oszukal  . NIE POLECAM OSZUST uwazajcie na niego oglasza sie na olx z cielakami jako Radom,Bychawa itd.

#8 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 04 styczeń 2016 - 21:40

cielaki fendt3009ls

Kolego u mnie też się ogłasza na Bydgoszczy .Na zdjęciach widać ,że te cielaki ledwo stoją na własnych nogach .Czy one aby nie są z Rumuni ,czy ze wschodu przywiezione ?

ja polecam Rogo-Farm bo ma zdrowe i ładne cielaki

Kolego możesz coś więcej napisać ,jakie można kupić sztuki i po ile cena brutto ?

I love salsa

#9 Share fendt3009ls

fendt3009ls

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 06 styczeń 2016 - 11:53

cielaki

RafaKdziela

Mozliwe ze i u ciebie sie oglasza bo on oglasza sie w roznych miejscowosciach i cieleta sa z Rumuni, Niemiec, i Austrii i on kupuje z "Eko-Natura" Sp. z o.o. Moszczenica Niżna 9a 33-340 Stary Sącz a potem na kupi ich i sprzedaje po kolosalnej cenie. Dzwonilem do Eko natury wlasciciela i jak powiedzialem im ile dalem za ciele to sie smial bo powiedzial ze nawet ten co ich sprowadza tyle nie zarabia na nich. U eko natury kupisz takie ciele za 1200zł max a u tego handlarza z Bychawy to ci powie za takie ciele 1500zł lub 1700zł,  a co lepsze jak zadzwonisz to ci powie ze cieleta ma ładne 80-100kg a jak przyjedziesz na miejsce to cieleta od cycka moze z 50-60kg i jakie bys nie wybral to 1500 a jak delikatnie wieksze moze z 65kg to 1700zł. A dzwoniac to ci powie cieleta od 1300zł do 1700zł tylko ze te po 1300zł nie istnieja Oszust i kret.Mialem z nim do czynienia wiec wiem jaki jest.

Edytowany przez fendt3009ls, 06 styczeń 2016 - 11:56.

#10 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,nowe technologie ,sztuki walk :-) ,czytanie książek ,pływanie ,komputery,wycieczki ,zdrowe odżywianie ,taniec ,gotowanie ,fotografia ,majsterkowanie .

Napisany 06 styczeń 2016 - 14:53

cielaki

Wczoraj przejechałem się po okolicy  z ogłoszeń oglądałem cielaki .To po za jednym przypadkiem ,gdzie już były sprzedane to cała reszta porażka .

Pośrednik za hf 100 kg wołał 1450zł .Włosy miały dłuższe niż ja ;)  wiek tych zwierzątek 4 miesiące i waga 100 kg mówi sama za siebie .

I love salsa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kubaska

kubaska

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 06 styczeń 2016 - 15:00

cielaki

ludzie inwestujcie w stado podstawowe bo inaczej wciaz bedzie sie takie narzekanie slyszec. 

#12 Share SAMIK

SAMIK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 06 styczeń 2016 - 20:36

cielaki

Panowie mam 26 sztuk z Eko Natury nie miałem z cieletami problemów, odrazu  szczepienie przywiezli mi w pierwsze mrozy około 24 listopada. Nie mam zamiaru Ich bronić cielęta miały być pierwsza klasa,ale tak nie ma.@fendt300ls

Kolęś z "Śiórdawy" to ich cieć,który to badziewie rozprowadza i ma od nich samochód nawet czy wiesz po ile takie cielęta są na Słowacji w "PGR-ach, mi powiedział ze ma sztuki powyżej 100 kilo po 1700 wzwyż, jak przyjechałem 4 na krzyż były ledwo zyjącepo 60 kilo, u mnie PIW sciga takich chamów.

Edytowany przez SAMIK, 06 styczeń 2016 - 20:45.

==> Ruch Narodowy <== Mój Avatar to nie hrabia tylko ALI G 

#13 Share fendt3009ls

fendt3009ls

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 08:42

cielaki

Panowie mam 26 sztuk z Eko Natury nie miałem z cieletami problemów, odrazu  szczepienie przywiezli mi w pierwsze mrozy około 24 listopada. Nie mam zamiaru Ich bronić cielęta miały być pierwsza klasa,ale tak nie ma.@fendt300ls

Kolęś z "Śiórdawy" to ich cieć,który to badziewie rozprowadza i ma od nich samochód nawet czy wiesz po ile takie cielęta są na Słowacji w "PGR-ach, mi powiedział ze ma sztuki powyżej 100 kilo po 1700 wzwyż, jak przyjechałem 4 na krzyż były ledwo zyjącepo 60 kilo, u mnie PIW sciga takich chamów.

a to kupiles od razu 26sztuk? w jakiej wadze i po ile? i z Starego Sacza? Bo ja kupywalem 5 sztuk z bychawy na paszportach bylo Eko Natura i 2 mi padlo 

#14 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 09:00

cielaki <p>

Witam kupilem nie dawno 5 byczkow rasy simental z Bychawy woj. Lubelskie na paszporcie bylo &quot;Eko-Natura&quot; Sp. z o.o. Moszczenica Niżna 9a 33-340 Stary Sącz dzwoniac do handlarza mialy miec od 80kg do 100kg i cena od 1400zł do 1700zł. Przyjechalismy a tam cieleta dopiero od cycka z 60 kg i jaki bys nie wybral to 1500zł a jak delikatnie wiekszy moze 70kg to 1700zł kupilismy 5 sztuk, na drugi dzien nam przywiozl cieleta byly glodne niewiem czy wogole cos ich poiły. wstaje rano jeden nie chce wstac a drogi ma biegunke wezwalem lekarza wydalem na leki 600zł jeden zapalenie pluc asz charchotal po 4 dniach dwa martwe dzwonilem do sprzedawcy co kupilismy ze cieleta byly chore i co zamierza zrobic z tym do zaczol krzyczec ze niby po tygodniu dzownimy jak cielaki zdechly...itp chcielismy sie dogadac i zeby chociaz jednego dal wzamian to nie ma takiej opcji rozlaczyl sie i koniec rozmowy do tego niewiem co jeszcze moze byc zreszta nastepny zaczyna miec to samo. Facet co zabral cieleta do utylizacji powiedzial ze nie jedna juz tak osobe oszukal . NIE POLECAM OSZUST uwazajcie na niego oglasza sie na olx z cielakami jako Radom,Bychawa itd.

</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>Ogłasza się r&oacute;żnie w ł&oacute;dzkim Rawa,Moszczenica,Piotrk&oacute;w itp popieram przedm&oacute;wce uwaga na krętacza,miałem do czynienia a chociaż te jego cielaki mają cokolwiek wsp&oacute;lnego z mięsnymi czy wciska hf za mięsne bo trudno stwierdzić na oko jak widziałem na aucie&nbsp; i chude bardzo wcale ich chyba nie karmi.</p>

Edytowany przez LUBCZYK, 07 styczeń 2016 - 09:02.

#15 Share SAMIK

SAMIK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 09:08

cielaki

Sorki ale wczoraj byłem po wpływem i żle napisałem za co przepraszam, cielaki mam od Dobka, waga rózna najmniejszy miał 95-115. U mnie w okolicy ludzie  pokupili z Bychawy i też im zdychały, cielaki były głównie ze Słowacji.

Edytowany przez SAMIK, 07 styczeń 2016 - 09:28.

==> Ruch Narodowy <== Mój Avatar to nie hrabia tylko ALI G 

#16 Share fendt3009ls

fendt3009ls

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 15:11

cielaki

Jest mozliwosc odzyskania pieniedzy za te cieleta ktore padły? lub zeby chociaz dal wzamian jednego bo dwa mi padly? mozecie mi jakos doradzic?

#17 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 15:28

cielaki

Może i tak .Masz spisaną umowę kupna sprzedaży ?. Po jakim czasie Tobie padły te zwierzęta od zakupu ?.

I love salsa

#18 Share Azor07

Azor07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 16:20

cielaki

Powinno się karać takich handlarzy

Edytowany przez Azor07, 07 styczeń 2016 - 16:24.

#19 Share tomaszek1992

tomaszek1992

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 styczeń 2016 - 17:55

cielaki

też ostatnio kupiłem 3 szt u handlarzyka i niestety mimo kilkukrotnych interwencji weterynarza wszystkie padły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share RafaKdziela

RafaKdziela

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 821 postów

Napisany 09 styczeń 2016 - 19:29

cielaki

Zna ktoś ten adres http://olx.pl/oferty/uzytkownik/2qfc5/

I love salsa