Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TD5.115 czy Zetor Proxima Power 120

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mafiadankow

mafiadankow

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 14 grudzień 2015 - 19:45

New Holland TD5.115 czy Zetor Proxima Power 120 Siemanko Agrofotowicze ;) mam dylemat. Wuja chce kupić ciągnik i rozważa zakup modeli podanych powyżej. Gdzieś tam zaczął mu się podobać kolor niebieski. Generalnie trochę na temat zetorów wiem, natomiast o NH prawie nic. Ma być to ciągnik do ładowacza, glównym kryterium jest sprzęgło. W tym zetorze jest sprzęgło wielotarczowe mokre. A co mi powiecie na temat sprzęgła w NH? Słyszałem, że tam jest zmieniane elektrohydaulicznie, ale ta zmiana polega na zastąpieniu pedału sprzęgła siłownikiem, który panuje nad dociskiem sprzęgła itp a generalnie jest ono jednotarczowe, SUCHE. Nazwa brzmi przyciągająco, mechanizm zmiany pod kierownicą, no niby jak w mokrym sprzęgle. A jak jest naprawdę? Jakie sprzęgło ma ten konkretny NH, wielotarczowe mokre czy jednotarczowe suche? Prosze o rzeczowe odpowiedzi, najlepiej poparte jakimś liniem do specyfikacji, szukam szukam i znaleźć nie mogę. Proszę też nie pisać plusów i minusów ciągników, chce mieć konretną informację na konkretne pytanie. Z góry dzięki :) Pozdrowienia wprost z Dankowa Savik z MafiaDankow

operator maszyn

przedstawiciel handlowy - www.rolma.pl
gitarzysta, manager w zespole muzycznym - www.facebook.pl/albatroswloszczowa

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TD5.115 czy Zetor Proxima Power 120 Dzisiaj, 04:46
  •  

#2 Share damianmega204

damianmega204

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 grudzień 2015 - 10:15

New Holland TD5.115 czy Zetor Proxima Power 120 Witam. Zdecydowanie bral bym nh znajomy ma 2 zetory jak dla mnie to lipa w srodku w kabinie wajhy ma jak w jakims starym ciagniku i wogule . A w nh rzadzi elektronika no i konfort

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share gotchisc

gotchisc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/watch?v=DyFw2NNgy1M Zapraszam !

Napisany 15 grudzień 2015 - 17:43

New Holland TD5.115 czy Zetor Proxima Power 120 przecież sprzęgło w nh pracuje w oleju, kto wam kit wcisnąl? jakieś nowe modele tego nie mają? mój z 2013 ma rewers elektrohydrałliczny i przy turze jest bajka. miałem podobny dylemat jak twój wuja wybrałem w ciemno nh i nie żałuję.

Dodaj odpowiedź