Barty912

Elektryka Claas Dominator 76

Polecane posty

Barty912    1

Witam.Mam problem z elektryką w kombajnie.Otóż po żniwach odkryłem,że gryzoń porzecinał kable i większość odbiorników nie działa.Więc czy mogłby ktoś przesłać zdjęcie podłączenia czujnika zapchania wytrząsaczy, oraz czujnika napełnienia ziarna w zbiorniku,gdyż u mnie go nie ma a chciałbym go zrobić.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adameo    1

najlepiej to szukaj po kablach wymieniej je lub lutuj a kable odnajdziesz po numerach lub kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1307    1

a co może być ze pas jezdny rwie w claas dominator 76 w tym sezonie już 3 poszło a na następny trzeba to zrobić żeby nie rwało tulejki plastikowe były nowe kupione prosił bym o pomoc z góry dzięki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    204

Nie równo wytarte talerze kół pasowych... Miałem też kiedyś taki kombajn i z kolei niszczyło szybko pas na młocarni czego przyczyną były nie równo wytarte talerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadamm153    2

Do dominatora 76, z tego co doświadczyłem są 3 długości pasa, chodź w katalogu piszą ze 2.., jak miałem założony za długi to szybko się posypał, wiec może być nie odpowiedni pas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez DumBass
      No więc , poszukuję claasa dominatorra 86 bądz 96 za cenę max 55 tyś w stanie tecjnicznym bardzo dobrym i wizualnym nie najgorszym, wiem że można takiego kupić teraz po sezonie za taką kwotę.
      Nie wie ktoś przypadkiem o takim???
      I jakie są ich wady jeszcze mi powiedzcie;) PZdR ;D
    • Przez KujawskiMovieTeam
      Witam! Planuję w niedalekiej przyszłości zakupić kombajn marki Claas. Mam 45ha więc myślę że Dominator w zupełności wystarczy. Problem leży w kwestii, na co uważać przy zakupie takiego kombajnu. Niektórzy moi znajomi kupili 'zajechane' kombajny i za kasę którą w nie włożyli kupili by jeszcze 2. Nie chcę takiej sytuacji, dlatego wychodzę do was z pytaniem, na co zwracać uwagę?
    • Przez Kazik3012
      Witam posdiadam claasa domonatora 86 z silnikiem. Perkinsa i nad nim cos jest ale nie wiem co to i do czego słuzy. Wygląda na odstojnik ale kij go wie a zabardzo nie potrzebnie nie chce tego rozkręcac.

    • Przez simsinek
      Witam 
      Mam problem z Claas Dominator 96 podczas odpalania na ciepłym silniku. Tak jak by prąd nie dochodził albo akumulatory słabe próbowałem już wielu rzeczy od wymiany rozrusznika kabli i akumulatorów... I żadnej poprawy na zimnym silniku odpala bez problemu cały dzień może chodzić i nic się nie dzieje tylko jak się go zgasi to już nie chce kręcić...
    • Przez AgroTuning
      Kombajn Mega 208, 1997 r. Ostatnio pojawił się dziwny problem. Kiedy ziarno dobija do 70% i widzi to czujnik, zapala się kontrolka informacyjna w kabinie i w tym samym czasie zapalają się czerwone kontrolki stop, zaczyna piszczeć sygnał ostrzegawczy. Po wysypaniu zawartości zbiornika trzeba zgasić i odpalić kombajn i wszystko wraca do normy. Zastanawiam się czy to wina czujnika? Czy może jakieś zwarcie? Po za tym nic się nie dzieje, na początku ja się to działo oglądaliśmy kombajn z każdej strony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj