Ganiek

Instalacja hamulców hydraulicznych do przyczep ursus 1634

Polecane posty

Ganiek    2

Witam czy w ursusie 1634 dałoby radę założyć instalację hamulców hydraulicznych do przyczep. Jak to zrobić co kupić proszę o dokładny opis i cenę samych części. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasko1993    11

kiedyś założyłem końcówkę na wąż pasującą do hydrauliki ciągnika i hamulcem sterowałem poprzez rozdzielacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam. Chce podłączyć prasę do Ciągnika ale mam tylko 2 wyjścia a do prasy potrzeba 3. Wpadłem na pomysł aby "rozgałęzić" jedno wyjście zaworem trójdrożnym. Czy takie coś się nada? Czy wtedy mógłbym przełączać zaworem wyjściami i sterować albo podbierakiem albo klapa? Rysunek robiony na szybko na telefonie

    • Przez Piotrekk9540
      witam. mam problem z hamulcami w kubocie m9540. otóż ciągnik nie hamuje na przednią oś. dodam że kontrolka od włączonego przedniego napędu która powinna się świecić podczas naciskania pedalu hamulca nie zapala się. tym samym ciągnik hamuje tylko tylną osią. miał ktoś podobny problem ?
    • Przez wenicjusz
      Witam
      Czy ktoś spotkał się wcześniej z wersją C-385 lub Zetora 8011 z dodatkowymi bębnowymi hamulcami?
      To ponoć wersja transportowa, a na pewno exportowa.
      Zwolnica ma te same wymiary , przełożenie tylko jest na niej nadlewka do której przykręcone są hamulce dodatkowe.
      Proszę o info jak ktoś jakieś ma



    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • Przez KWACOR
      Witam. Może ktoś z posiadaczy MF699 napisze mi do czego służy  1 gniazdo  po lewej stronie u góry,ponieważ przewód  od niego  idzie bezpośrednio do skrzyni  gdzie są pompy hydrauliczne .Druga sprawa  1 gniazdo po prawej stronie u góry służy do hamulców hydraulicznych przyczepy,jak to działa ?,czy hamując pedałami w ciągniku, siła hamowania przyczepy jest odpowiednio dozowana.Pozostałe gniazda są podłoczone do rozdzielacza ,którym można wykonywać inne czynności,tutaj sprawa jest jasna.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj