rolnik111222

PASZO WÓZ DLA OPASÓW a wysyp pod góre TMR-u

Polecane posty

Witam, posiadam bydlo miesne, chcialbym w niedalekiej przyszlosci zastosowac paszowoz, ale problem jest taki ze mam kojce na glebokiej sciolce a przez to  koryto ma wysokosc 70cm, czy sa paszowozy ktore posiadaja jakby taki tasmociag pozwalajacy podawac tmr nie na podloge a pod gore na koryto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

paszowych z podwójną taśma regulowana hydraulicznie to każdy ci zrobi z polskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
breat    0

Kolego są paszowozy które mają taśmę na środku która jest ruchoma coś w postaci mostu zwodzonego

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki Panowie juz sobie poszukalem np Metal Fach takie cos robi :) pytanie jeszcze, ktore mnie dreczy to czy przy zastosowaniu paszowozu poprawia sie przyrosty? (choc na te ktore mam i tak nienarzekam ale zawsze moze byc lepiej) bo teraz mam szerokie koryta i wrzucam im co kilka m ladowarka pasze objetosciowe a potem tylko rozgarniam i to idzie bardzo sprawie bo gdzies na  kazdy kojec 30 sztuk potrzebuje ok 15 min i jest po obrzadku, pewnie dlatego to idzie sprawie ze mam duze kojce :) a taki paszowoz sporo kosztuje do tego paliwo i mam dylemat czy taka inwestycja jest oplacalna dla bydla miesnego, niewatpliwie plustem tego bd fakt ze zostanie mniej niedojedzonych resztek.

Edytowano przez rolnik111222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bork
      Paszowóz silofarmer 12m z 2014 r proszę o opinie użytkowników.
    • Przez Bercik01
      Witam, zajmujemy się remontami wozów paszowych poziomych, wymiana dna, remonty ślimaków , jak i usterki bieżące. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.


    • Przez Akardin
      Mam problem gdyż jest zbyt słabo wymieszana pasza w wozie . Mam pytanie jak robicie przy mieszaniu pełnego wozu (wszystko z pryzmy) czy kontr noże są pochowane do końca czy wystają w wozie na maxa? Podejrzewam że może być taki problem ze towar zawiesza się na kontr nożach i za słabo miesza , jak robicie same mieszanie ? 
    • Przez Marcin06
      Witam,
      Czeka mnie wymiana ślimaka w wozie paszowym marki Belair.
      Czy na terenie województwa wielkopolskiego, są jakieś firmy zajmujące się tym godne polecenia?
    • Przez Moscov
      Witam wszystkich serdecznie– Zastanawiam się powoli nad wymianą swojego dotychczasowego paszowozu Peecon 20m na coś nowego. Pasze posiadam zarówno w pryzmach jak i w balotach– a pojemność wozów jaką celuje to 18 – 20 m ³. Zastanawiałem się nad poziomem wozem paszowym ale uważam że chyba jednak lepiej sprawdzi się wóz pionowy. Jakich producentów byście polecili i dlaczego?Peecona nie biorę już pod uwagę, skutecznie mnie do siebie zraził. Bardzo ważne dla mnie jest aby paszowóz dobrze mieszał , w możliwie najkrótszym czasie, dobrze ciołów I przede wszystkim nie wyrzucał paszy . Zapraszam do dyskusji i Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj