Skocz do zawartości

Zdjęcie

TUR do każdego ciągnika - porady w doborze modelu

30 odpowiedzi na ten temat

#21 Share FAGROSsc

FAGROSsc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 15 grudzień 2015 - 11:22

Tak nie do końca. Przy ładowaczu 3-sekcyjnym z euroramką przechył łyżki lyb wideł jest na dwóch siłownikach co za tym idzie jest mocniejszy. I wcale koszt takiej euroramki nie jest wysoki.

- - - - www.fagros.pl - - - -

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
TUR do każdego ciągnika - porady w doborze modelu Dzisiaj, 01:27
  •  

#22 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3440 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 15 grudzień 2015 - 11:29

Ale  chodzi o  wydajność i  o mozliwości  tego  traktorka , 3  sekcje  to tylko  masy przybywa a  wydajności nie .

co  z  tego że  tur fajny, jak nie  ma  czym  robić 

Edytowany przez mariuszd93, 15 grudzień 2015 - 11:29.

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#23 Share MasseyXXXX

MasseyXXXX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisany 15 grudzień 2015 - 16:35

Panowie... Zastanawiam się nad założeniem do swojego MF 3085 jakiegos tur'a.... Tylko pytanie... Jakiego?

Jakbyście mogli to podajcie przykłady razem z ceną. Mogą być nowe jak i oczywiście używki ;)

#24 Share tomeklodzkie

tomeklodzkie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, wszystko totalnie:)

Napisany 15 grudzień 2015 - 21:14

Witam :)  Mam pytanko odnośnie Reni 133.54 bedzie taki sam tur jak do 133.14??? taki zestaw tur łyżka chwytak do bel , krokodyl i widly do palet ile i z jakiej firmy?? mam 40ha obecnie ok 500ton obornika od zwierzat na rok, bedzie plyta ale  narazie na ziemi, no i liczy sie czas zaladunku rozrzutnika, chodzi mi o solidny sprzęt. mam tez zamiar zalozyc teraz  tur do  c 330 bo przerabiam obore i będe nim za krowkami wygarnywal no i z kojcow od  mlodziezy tez by dal rade, ewentualnie jakies bele siana czy slomy 120na120 na 2,8m dal by rade jakis niedrogi a dobry sprzecik??  może byc na priv planuje do Reni na prow ruszyc w styczniu jak mi przejdzie nabor na produkcje mleka... pozdrawiam i wielkie dzieki

#25 Share FAGROSsc

FAGROSsc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 16 grudzień 2015 - 09:30

Panowie... Zastanawiam się nad założeniem do swojego MF 3085 jakiegos tur'a.... Tylko pytanie... Jakiego?

Jakbyście mogli to podajcie przykłady razem z ceną. Mogą być nowe jak i oczywiście używki ;)

Do MF idealnie pasuje IT1600 Długi wysokości podnoszenia 4.2. Proszę o nr telefonu na priv a podam szczeguły i ceny.

Witam :)  Mam pytanko odnośnie Reni 133.54 bedzie taki sam tur jak do 133.14??? taki zestaw tur łyżka chwytak do bel , krokodyl i widly do palet ile i z jakiej firmy?? mam 40ha obecnie ok 500ton obornika od zwierzat na rok, bedzie plyta ale  narazie na ziemi, no i liczy sie czas zaladunku rozrzutnika, chodzi mi o solidny sprzęt. mam tez zamiar zalozyc teraz  tur do  c 330 bo przerabiam obore i będe nim za krowkami wygarnywal no i z kojcow od  mlodziezy tez by dal rade, ewentualnie jakies bele siana czy slomy 120na120 na 2,8m dal by rade jakis niedrogi a dobry sprzecik??  może byc na priv planuje do Reni na prow ruszyc w styczniu jak mi przejdzie nabor na produkcje mleka... pozdrawiam i wielkie dzieki

Na pierwszej stronie postu już jest odpowiedź

- - - - www.fagros.pl - - - -

#26 Share toof

toof

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 17 grudzień 2015 - 19:28

Witam

Wracając do łyżko-krokodyla to jak jest z wbijaniem go w obornik przy wysokiej pryzmie? Czy taki mtz da rade się wbić w obornik?

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share kris148a

kris148a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 19 grudzień 2015 - 12:15

TUR do każdego ciągnika - porady w doborze modelu Dołączam siw do pytania tofa? Tez jestem ciekaw ja się tym robi przy załadunku obornika.

#28 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3440 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 19 grudzień 2015 - 18:37

Łyżkokrokodylem  ładuje się  dość  dobrze   , z  wbijaniem  nie ma  problemu  .

Mam  coś  takiego  i spisuje  sie  dobrze ,

http://www.agrofoto....6_53_103281.jpg

zaletą jest  też  to , że  można  go  też  używać  do  załadunku  ziemi,  torfu , czy też  podłoża  z pieczarek  -  tylko  wtedy  troche  się  oblepia ...

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#29 Share kris148a

kris148a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 20 grudzień 2015 - 11:22

TUR do każdego ciągnika - porady w doborze modelu No bo wiadomo krokodyl ponad 3 tys i lyzkokrokodyl tez tak jakoś a to się robi prawie 7tys a skoro zrobi się robotę lyzkokrokodylem to po co kasę wydawać.

#30 Share kubamako66

kubamako66

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 19 luty 2016 - 21:31

Ktoś widział taki ładowacz lub coś o nim słyszał bo szukam opinii na jego temat bo to jest jakaś nowość na rynku i nigdzie nie ma na jego temat informacji i jaka to jest jego firma ?

http://otomoto.pl/of...c-ID6y7VH7.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share pawelpzo

pawelpzo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 07 marzec 2016 - 11:51

Witam. Zamierzam założyć tura do ciągnika MF 590, ciągnik jest bez przedniego napędu. Potrzebny mi jest głównie do sianokiszonki (bele 120x120) i do obornika. Proszę o informacje jaki i gdzie kupić. Jestem z okolic Radomia.