Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opłata za wycięcie drzewa

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1405 postów

Napisany 13 styczeń 2016 - 18:41

acha to to nowa ustawa zabrania wycinki drzew bo w zeszlym roku mielismy swierka przed domem i przeszkadzal przy domu i pod linia byl to bez problemu dostalismy pozwolenie tylko ze w swojej gminie a teraz mam dzialke w gminie sasiedzkiej to nie chca dac pozwolenia na kilka olszakow co rosnie na srodku pola i do teg opod linia to nic ine da sie z tym zrobic zeby dostac legalne pozwolenie ? bo ten urzednik powiedzial ze jedynie za oplata 10 tys hyba za drzewo mozna wyciac to chore . w tamtym roku w naszej gminie dali pozwolenie spokojnie tylko trzeba bylo zasadzic drugie drzewko a tam nie ma takiej mozliwosci co zrobic?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opłata za wycięcie drzewa Dzisiaj, 21:04
  •  

#22 Share Sebusk

Sebusk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 01 maj 2016 - 17:47

Panowie trzeba pisać do posłów PIS z waszej okolicy i najlepiej żeby byli w komisji ochrony środowiska. Może  da sie to zmienić jeśli będzie dużo takich zgłoszeń.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 02 maj 2016 - 07:55

w tym roku bedę wycinał lipe i brzoze przy stodole i dali zezwolenie bez najmniejszego problemu i nic nie musiałem płacić bo we wniosku wpisałem że zagraża budowli i w zamian nie bede musiał sadzić 4 następnych drzew

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Bolo21

Bolo21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 15 wrzesień 2016 - 12:15

U nas chcieli w gminie zaświadczenie ze Starostwa, że jestem właścicielem i 50 zeta chcieli za wypis.