Polecane posty

jacus    3039

rozwalilo mi przystwke przedniego napedu, pekla tylnia pokrywka,wylal sie olej - nic wiecej sie nie stalo, lozyska i zebatka bez uszkodzen, skrecilem i na "sucho' -kola na podnosniku-chodzi bez problemu .tylko nie moge znalezc przyczyny-mial juz ktos taka awarie ????????


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

oralem i nagle cos zaczelo przez moment chrobotac ale zaraz przestalo ,  dopiero jak podnosnik przestal dzialac zgasilem i slysze ze cieknie olej, ciagnik zetor 7745

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Coś musiało być. Cokolwiek by się nie urwało jest bardzo duże prawdopodobieństwo że wpadnie w przystawkę np. palec wajchy reduktora czy womu wchodzący w listwę. Jeśli tam wpadło to wyleciało jak rozerwało ale co to było?


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

jak [prawie]zawsze sie mylisz,nic nie wypadlo i nic nie wpadlo-pokrywka pekla, przesunely sie lozyska, wylalo 30 l oleju miesiac po wymianie ale wszystko zostalo w obudowie, naprawilem i jezdze -ale nie wiem czemu tak sie stalo, cos musialo wypchac walek przystawki- na wale napedowym jest z 5 cm luzu-co moglo przesunac wal napedu przedniego jak teraz normalnie sie kreci.

rozkrecile pokrywe skrzyni biegow -tez nic nie bije ani nie jest urwane 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No widzisz skoro wiesz najlepiej to po co głowę zawracasz? W tych skrzyniach jak ci napisałem urwany element lubi wpaść do przystawki a to czy tak się stało już ty powinieneś sprawdzić to jest jedna z opcji.  Samo z siebie się nie rozleciało coś za to winę ponosi. Sam luz już powinien dać ci do myślenia. Szukaj i tyle ta przystawka jest prosta  w budowie.

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PrzemoO
      Rozglądam się za przystawką do kukurydzy do kombajnu Claas Dominator 98 Maxi z silnikiem mercedesa 200 km. Pytanie 5 czy 6 rzędową. Zastanawiam się nad zakupem przystawki 6 rzędowej, jaką przystawkę proponujecie w przedziale cenowym do ok 40,000 zł. Oczywiście z docinaczem. Czy brać pod uwagę sztywną, czy tylko składana? Czy
      Jeszcze jedno pytanie odnośnie hydraulicznej regulacji szczeliny w przystawce, czy wszystkie to mają i jakie ma to dokładnie zadanie.
    • Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez damiano20000
      Witam,
      poszukuję pilnie kompletną przystawkę napędu do Zetora 7245, przeszukałem allegro i tablice ale lipa nic nie ma .Jak już to są całe komplety przedniego napędu.Jeśli ktoś ma jakieś namiary na takie cudo lub potrafi podpowiedzieć czy będzie pasować od innych starszych zetorów np.5545.6748,6945 itp. będę wdzięczy.
    • Przez damiank1518
      mam problem bo zmieliły się frezy na tarczy silnika a miałem tam drobny frez czyli 25 frezów. każdy mówi że gróby frez jest wiele mocniejszy a są takie wałki na 10 frezach i mam dylemat czy da radę to podmienić bez żadnych komplikacji? roboty cały dzień rozbiórki i niechciałbym tego za jakiś czas powtarzać bo mnie już drugi dzień plecy bolą po tych akrobacjach na wysokości.
    • Przez MaciejWojtasik
      Sprzedam zestaw do przystawki kukurydzy KEMPER 345 i pochodnych. W skład zestawu wchodzą:
      dwa bębny o numerach LCA85824 i LCA85825,
      dwa zgarniacze o numerach LCA74561 i LCA74562
      oraz inne elementy .
       
      Cena 12 tyś za zestaw do negocjacji!!!
      telefon 502-741-365


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj