Gość Profil usunięty

Koło podporowe pługa Overum.

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam wszystkich. Czy któryś z posiadaczy pługa Overum mógłby podać wymiary zaznaczone strzałkami na zdjęciu? Potrzebne jest to do konstrukcji koła podporowego. Wymiary nie muszą być super dokładne, wystarczy ±3mm. Z góry dziękuję.

 

post-10122-0-79266500-1449663403_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
point    1

Witam, zalaczam obrazek z moimi pomiarami. W miejscu, gdzie wymiar na zdjeciu jest najbardziej zblizony do pionu u mnie wszylo 63mm, ale tu na oko jest wiecej, dlatego nie podpisalem. Wymiar 93mm jest w swietle, dalej sie rozszerza do 99mm, Pozdrawiam.

 

post-7691-0-14735300-1449673657.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki bardzo, teraz już wiem od czego zacząć. Patrząc na proporcje, to ten wymiar, którego nie podpisałeś też będzie miał około 90 mm, albo trochę więcej. Teraz myślę, że już sobie poradzę bo mam na czym bazować. Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armo    0

Udało się coś zrobić na podstawie tych wymiarów ?
Rozrysowałem tą krzywkę na papierze, ale mam wrażenie że proporcje są jakieś inne niż na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie mi też nie wychodzi. Nawet zrobiłem z drewna model całego mechanizmu wg.tych wymiarów i nie działa tak jak powinno. W wolnym czasie będę myślał dalej nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Radzio86
      Kupię pług z odkładnicami sprężynowymi, do Zetora 7221  70 KM.
      Tel   794 584 759  (najlepiej wieczorem)
    • Przez kotek85
      Witam,
      Potrzebuje poznać opinie osób mających doświadczenie w użytkowaniu Case mx 135, prosiłbym o opinie w kwesti jaki do niego dobrać odpowiedni pług, gleby bielicowe przewaga klasy 3 proszę o podpowiedź.
    • Przez Baldek
      Witam,chciałbym zakupić pług marki Agro Tom z Pogorzeli model DSH 5 obrotowa na zabezpieczeniu hydraulicznym ,ma ktoś, polecacie???
    • Przez PaweLisowicz
      Witam. Posiadam u siebie w sześćdziesiątce alternator elomota A124N i nie mogę nigdzie dostać koło pasowego ani wiatraka do niego i tu pytanie czy będzie pasowało od czegoś innego ? Sprawdzałem już taki : http://agromasklep.pl/sklep/product.php?id_product=1155 i niestety wystaje 2cm poza oś obrotu paska.  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj