darfarm

Na sprzedaż Zetor 16145 Turbo

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vademecum    25

Bez hicza, najgorsze wspomaganie układu kierowniczego, z tyłu felgi nie,oryginalne... ja młodszego 1614 kompletnego i w orginale na trójce skrzyni sprzedałem za 24 tyś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Miałem takiego, ZTS, wzmocniona hydraulika, 4 biegi, orbitrol, tur... na  szczęście to już przeszłość. Zamieniłem na DF DX 6.30. - 4 lata starszy, ale 6-biegowa skrzynia, w pełni zschrynionizowana, pomimo prawie 30 KM mniej, silniejszy, też 6-cylindrowy, ale chłodzony powietrzem, wygodniejszy, cichszy...

Jedyne czego żałuję, to że nie kupiłem go od razu, zamiast tego jeb..ego Zetora.

Darfarm, nie poddawaj się, może uda Ci się wpuścić kogoś w tą wspaniałą maszynę... Zwłaszcza za taką cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darfarm    36

A czy ja kogoś namawiam do zakupu? Wstawiłem po znajomości, a cena pewnie do negocjacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez seba1224
      Tak jak w temacie do czego są te filtry na zdjieciu ? 

      zetor 16145 
    • Przez tombar123
      Jest do kupienia ciągnik, Zetor 16145. Pytanie do Was- to wersja eksportowa czy jakiś składak?
      Otóż:
      -rok produkcji 1984
      -jest silnik zwykły (właściciel zlikwidował turbo)
      -skrzynia 4 biegi
      -kabina trochę jak od Ursusa bo drzwi się otwierają jak "kurołap", klamka z przodu, ale w środku tapicerowana i podniesiona

      Orientujecie się co to za wersja? Czy takie były produkowane seryjnie czy to składak?

      Pozdrawiam  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj