Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case VS Zetor

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kotekpuszek58

kotekpuszek58

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:-U-R-S-U-S-

Napisany 06 grudzień 2015 - 19:27

Case VS Zetor

Witam,

rozchodzi się konkretnie o Case IH 5120 i Zetora 7745 turbo.Który był by lepszym wyborem i dla czego?Jestem trochę bardziej za casem.Podajcie wady i zalety tych ciągników.Słyszałem również ,że do casów są drogię części także chciałbym abyście mi podali cenę jakiejś części do case i dokładnie tej samej części do zetora.

Z góry dziękuję

PS: Załączam zdjęcie Casa który mnie interesuje:310321105_1_644x461_case-ih-5120-z-turem-quick-agram-q650-caly-w-oryginalesprowadzony-olkusz_rev003.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case VS Zetor Dzisiaj, 20:37
  •  

#2 Share Rolnik1111

Rolnik1111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 19:44

Case VS Zetor

Ceny części możesz samemu sobie sprawdzić w różnych sklepach internetowych.

#3 Share kotekpuszek58

kotekpuszek58

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 19:46

Case VS Zetor

A żeś mi pomógł!  ;[

#4 Share gotchisc

gotchisc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:https://www.youtube.com/watch?v=DyFw2NNgy1M Zapraszam !

Napisany 06 grudzień 2015 - 22:24

Case VS Zetor bierz case, wcale nie ma problemu z częściami, ceny na pewno lepsze niż przy jd, a i wygodniejszy ciągnik od zetora

#5 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1158 postów

Napisany 07 grudzień 2015 - 09:02

Case VS Zetor Pompa hydrauliki do tej serii case 18 tyś zl zamiennik 13 tyś zl ale reszta ma już normalne ceny. W porównaniu do Zetora 7745 to by go połknął.
Żeby porównać tego 5120 z zetorem to byś musiał wziąść minimum 9540

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kotekpuszek58

kotekpuszek58

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 07 grudzień 2015 - 15:36

Case VS Zetor

Spoko dzięki a jak Casy są silnikowo??

#7 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 07 grudzień 2015 - 16:36

Case VS Zetor

case silnikowo są mocne

a tak poważnie cummins w tych siedzi wiec bardzo dobre silniki, jak nie ma niewiadomo ile godzin to powinno byc bardzo dobrze

#8 Share Mycek5120

Mycek5120

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 grudzień 2015 - 17:16

Case VS Zetor

Dobre żarty chcesz porównac case do zetora z tamtych lat smiechu warte :lol:  :lol:  jak zetor nawet w dzisiejszych czasach nie potrafi za bardzo dorównac czołowym markom w latach 1994 to oni byli jeszcze 100 lat za murzynami  :lol:. Podstawowa rzecz pytasz o czesci zacznijmy od tego ze czesci do zetora moze nie naleza do najtanszych ale gwarantuje Ci ze jak za czesci do case zapłacisz o 50 % wiecej do pojezdzisz na nich 4 razy wiecej niz na tych w zetorku. Case kreci nawet do 20 tys mth bez tykniecia silnika czy skrzyni a w zetorze bedziesz robił pewnie po 5 tys MThH podkreslam mowa o tam tych lata rzecz jasna bo moze i teraz zetor poprawił jakosc i wykonanie. Nastepna rzecz nie mam porównania do zetora ale co do tego case mam i jego sapalanie jest nie wieksze niz 60-siatki czy robisz w polu czy w transporcie srednia spalania wacha sie od 4 do 6 litrów na MTH w porywach do 8l przy samej wadze ciagnika 5,5 t a nie bede mówił o jego uciagu. Ciagnik godny polecenia tylko tak jak koledzy wczesniej pisali trzeba trafic na nie zajechany egzemplarz.

#9 Share Karror830

Karror830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 09 grudzień 2015 - 20:05

Case VS Zetor

Mam zetor 7245 i case 5150. Tak jak kolega wyżej, nie widze sensu porownywac tych dwoch marek, modeli bo mija się z celem. Niezaleznie co bedziemy porownywac to we wszystkim case bedzie technologicznie do przodu, Ogolnie polecam serie 51xx a ze zetorem daj sobie spokoj szkoda pieniedzy i nerwow na pozniejsze naprawy i bolaczki tych modeli. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share PaweAftarczuk

PaweAftarczuk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 31 styczeń 2016 - 02:28

Case VS Zetor

Jeździłem takim Case z beczką 10000 l na jednej osi, to na 4 transporty gnojówki brał 20 litrów ropy do przejechania miał jakieś 8-9 km w jedną stronę. Oczywiście cały czas na pełnym gazie. No i mocny ciągnik na prawdę godny polecenia. Tylko zastanów się bo ciągniki które są z turami zazwyczaj, są bardziej zajechane niż te bez tura.

Dodaj odpowiedź