Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych.

80 odpowiedzi na ten temat

#61 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4468 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 19:48

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Jeszcze trochę za wczesnie na pieniądze :P Ale oby szybciej bo trzeba oborę przerobić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Dzisiaj, 16:09
  •  

#62 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 21:12

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Ja muszę się rozliczyć z dwóch celów. Zakup maszyn i zwierząt. Z maszynami nie ma problemu bo kupiłem prasę i owijarkę na fakturę.

Tylko nie wiem jak z tymi zwierzakami. Jak składałem wniosek 3 lata temu miałem 13 sztuk bydła i teraz tez mam 13 ostatnio kupiłem 2 sztuki na faktrurę ale w międzyczasie sprzedałem i stan pozostaje taki sam. Czy muszę mieć teraz więcej sztuk na stanie, żeby dostać 4 i 5 ratę.

Dodam ,że wcześniej miałem więcej krów mięsnych "Mamki" a teraz więcej mlecznych .
.

#63 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4468 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 21:21

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Źle zrobiłes że napisaleś na 2 rzeczy, mogłeś napisać na same maszyny-w takim wypadku musisz mieć więcej zwierząt niż przed tym programem, ostatnio w ARiMR był facet co własnie napisał wniosek na 2 rzeczy, maszyny i cos tam jeszcze kasy wystarczyło mu tylko na maszyny-powiedzieli mu że ich to nie obchodzi co napisał musi spełnic :P Dobrze że u nas napisane tylko na ciągnik.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

KOWR dopiero po wakacjach! zobacz »

•  

#64 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1525 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 21:37

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. dziwne bo u nas to przyjmuja wszystko, zakup maszyn napisalem;ciagnik,plug i siewnik-w sumie kupilem wszystko.ale dalem tylko fakture na plug i przeszlo
zakup zwierzat-kupilem ciele i poszlo, a stanow to nikt nie sprawdza bo maja taki burdel w dokumentach ze predzej unia sie skonczy niz zrobia porzadek
dzierzawa ziemi-10 ar od kuzynki :P ,oczywiscie mam wiecej ziemi ,ale ciezko miec umowe na pismie bo wszyscy w krusie ubezpieczeni i sie boja.tego tez nikt nie sprawdza z doplatami bo na starcie mialem ponad 4 esu,tylko nie bylem polowy ziemi wlascicielem i nie moglem ich zglosic
cyrk dopiero bedzie za dwa lata,cos sie wykombinuje-choroba lub kleska zywiolowa

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#65 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4468 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 21:39

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych.

cyrk dopiero bedzie za dwa lata,cos sie wykombinuje-choroba lub kleska zywiolowa

co masz na myśli? :P

#66 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1525 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 22:01

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. cyrk bo zmienilem profil produkcji a 4 lata temu o tym nie myslalem.wg. urzednika trzeba bedzie miec dokladnie takie ilosci ziemi i zwierzat jak sie podalo w planie, ziemi mam o wiele wiecej a zwierzat mniej
a choroba powodz lub susza moze byc usprawiedliwienie w razie nie wykonania planu

#67 Share T25A

T25A

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 19:09

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Ciekawe czy w tym roku będzie można składać wnioski na niskotowarowe i jak to będzie wyglądało i jakie wymagania?
T25A THE BEST

#68 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4468 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 19:12

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. mi przyszło ze dostaniemy na kolejne 2 lata :) ale mój sąsiad to potrafi kase wykorzystać-wczoraj dostał niskotowarówkę i dzisiaj juz kupił sobie nowy skuterek, dodam ze nawozu nie ma kupionego ani jednego worka, paliwa nawet litra (ostatnio od nas pożyczał) no co ale skuterek jest.

#69 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 9045 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 26 marzec 2009 - 19:27

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Ja również dostałem na 2 lata więc następne składanie szykuje się za 2 lata. Ale dziś w banku byłem i jakoś pieniądze jeszcze nie wpłynęły...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#70 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4468 postów

Napisany 26 marzec 2009 - 19:29

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. jak za 2 lata? przeciez to jest na 5 lat i pozniej ma juz nie byc, u nas juz 3 lata jeszcze 2, chyba ze ty pierwszy rok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 9045 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 26 marzec 2009 - 20:29

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Dostawałem od 3 lat i teraz przedłużenie na następne 2. Tak samo jak u ciebie. A składanie chodziło mi o spełnienie warunków. Bo znając życie jak zrobią jakaś kontrolę to akurat do mnie przyjadą.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#72 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 20:54

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Czy dostał już ktoś decyzje z niskotowarówki w tym roku?

#73 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4468 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 08:13

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. tak u nas przyszła ale kasy nie ma

#74 Share Pawel156

Pawel156

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 10:57

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. A o jakim kursie przeliczają 3.6 czy wyżej

#75 Share lopo

lopo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 08 październik 2009 - 18:51

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Czy jest możliwość jakiś zmian we wniosku o niskotowarówkę ?

#76 Share staszek

staszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 18 styczeń 2010 - 12:43

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. mam takie pytanie czy ktoś już dostał powiadomienie o tym kiedy wpłyną pieniążki za 5 ratę niskotowarówki?

#77 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 18 styczeń 2010 - 17:32

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. nie dostaniesz powiadomienia, dostaniesz od razu kasę na konto, nie wcześniej jak rok po otrzymaniu w czwartym roku.

#78 Share idpe

idpe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 06 maj 2010 - 05:58

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. Mam do was ogromną prośbę , czy mógł by mi ktoś odpowiedzieć na pytania .czy w tym roku można złożyć wniosek na niskotowarówke jeżeli nie to czy w następnym roku byłaby taka możliwość i ostatnie pytanie jakie warunki trzeba spełnić aby takowe dofinansowanie dostać , mniej więcej wiem , ale chciałbym być pewien .
CZekam na wasze odpowiedzi .

#79 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1525 postów

Napisany 09 maj 2010 - 21:15

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. niskotowarowki nie ma i nie bedzie.ja juz w kwietniu dostalem kase za 5 rok,ciekawe co dalej.

dzwonilem 19 V do kierownika biura powiatowego bo u nas jest powodz i pytam jakie papiery i zaswiadczenia trzeba miec na wypadek kontroli,bo nie wiem czy uprawy przezyja,a ten mi mowi[bez pewnosci w glosie]ze nic nie trzeba bo nie maja zadnych wytycznych do kontroli i nic nie beda sprawdzac.
interesowal sie ktos tym rozliczeniem? jak to jest u was

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share tom31

tom31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 06 styczeń 2011 - 22:08

Dofinansowanie dla gospodarstw niskotowarowych. no własnie panowie jak to jest z tym rozliczaniem niskotowarowek po zakonczeniu 5 płatnosci bo mialo byc tak ze po wypłaceniu 5 płatnosci jest 6 miesiecy [od daty wyplaty] na przekroczenie 4 esu jak to jest w praktyce sprawdzaja to czy nie mial ktos kontrole juz po zakonczeniu platnosci niskotowarowej??pytam bo mam tez niskotowarowke i aby przekroczyc 4 esu musze miec trzode ale teraz sami wiecie jakie ceny i wtopa z trzoda jest konkretna i własnie niewiem czy moze to zastapic czyms innym aby przekroczyc czy jak przy skladaniu wniosku byla trzoda i jest wpisane ze w roku docelowym bedzie tyle a tyle szt to tak musi byc?