Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaką szkołę wybrać

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RaNNdaP

RaNNdaP

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 23:14

jaką szkołę wybrać <p>Tak jak temacie chce się zapytać jaką szkołę m&oacute;głbym wybrać po gimnazjum, najlepiej żeby ta szkoła była w kierunku mechanika maszyn rolniczych. Zastanawiam się nad TMR myślałem też nad technikum elektryczno mechanicznym ale mam za daleko :( może ktoś doradzi mi jeszcze jakiś inny kierunek lub powie gdzie sam poszedł w podobnych kierunkach i czy było warto.</p>

Edytowany przez RaNNdaP, 05 grudzień 2015 - 23:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaką szkołę wybrać Dzisiaj, 19:45
  •  

#2 Share Radek9833

Radek9833

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 08:21

jaką szkołę wybrać ja jestem na TMR i nie żałuję ;)

#3 Share Noushi1

Noushi1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 08:28

jaką szkołę wybrać To zależy co lubisz do czego cie ciągnie . Co chciał byś robić w życiu . :)
Żebyś później nie żałował wyboru . I nie mówił kurcze jestem tu a mogłem iść tam to takie fajne coś co mnie interesuje . ;)
Ja osobiście jak bym miała teraz wybierać od nowa kierunek / szkołe . :)
To wybrała bym " technika mechanizacji rolnictwa " ♥ kierunek bardzo fajny ;)
Po tej szkole otrzymasz następujące trzy kwalifikacje: M.01.- Użytkowanie pojazdów, maszyn, urządzeń i narzędzi stosowanych w rolnictwie.
M.02.- Obsługa techniczna oraz naprawa pojazdów, maszyn i urządzeń stosowanych w rolnictwie.
M.43.- Organizacja prac związanych z eksploatacją środków technicznych stosowanych w rolnictwie.
Nie zapominając jeszcze o kategorii prawa jazdy "T"
Itd- o tym możesz dalej poczytać na internecie co oferowane jest po tym kierunku - ( gdzie możesz podjąć pracę )
No i ogólnie wielki + technikum że po tym masz ( technika i maturę )
Nie zapominając jeszcze o rozszerzeniach że na każdym innym kierunku masz inne rozszerzenia przedmiotów .
Np. Aktualnie u mnie w szkole na takim kierunku mają rozszerzoną - matematykę, fizykę.
Ale u ciebie mogą być inne rozszerzenia np. Geografia i matematyka albo inaczej.
No ale z tym to dasz napewno rade ;)
I jeszcze jedna ważna rzecz
Jeśli jednak ci się ten kierunek nie spodoba nie przypadnie do gustu to pamiętaj że możesz zmienić szkołe po 1-2 miesiącach ok tego .A o tamtym kierunku niestety nic ci nie mogę powiedzieć . :/

Życzę udanego wyboru !
Pozdrawiam :)

Edytowany przez Noushi1, 06 grudzień 2015 - 08:30.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share peny259

peny259

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 06 grudzień 2015 - 12:49

jaką szkołę wybrać jestem po TMR-ze i nie żałuję, oprócz wykształcenia zrobiłem prawko na ciągnik, uprawnienia na kombajny zbożowe, kwalifikacje na wykonywanie opryskow. były też wyjazdy do Czech na praktyki.

#5 Share KrzysiuMarut

KrzysiuMarut

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 grudzień 2015 - 12:21

jaką szkołę wybrać jaką trzeba mieć średnią ocen do TMR ????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Agmart3

Agmart3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 12 styczeń 2016 - 10:24

jaką szkołę wybrać

Zastanów się co Cię interesuje i po protu to rób, tego się ucz. Nic na siłę bo tak to za wiele nie osiagniesz

Ale kiedy ludzie przez długi czas są wobec nas obojętni, sami w końcu stajemy się obojętni na tę ich obojętność.