soltys13

Tur do Zetora Proxima 70 innego producenta a gwarancja

Polecane posty

soltys13    40

Witam 

 

Koleżanka chcę zakupić  tura do  Ciągnika Zetor Proxima 60   Ciągnik  na gwarancji Kupiony w Agromie  

Niestety  na starcie pojawił się problem.

Problem  polega na tym że Agroma nie chce się zgodzić na montaż tura innego producenta niż Metal Fach bo ciągnik  jest  na  gwarancji u  nich  i po montażu innego   straci gwarancje .  Ona natomiast chciałaby innej firmy zachodniego producenta bo lepsze wykonanie jakość za podobną cenę . Mam wrażenie że tego tura chcą wcisnąć  na siłę.   Czy ktoś miał podobny przypadek  i  i czy to jest  narzucone odgórnie??  Jak to można ominąć ??

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

No to jak chce zagraniczny to niech montuje oryginalny czyli quicke teraz i wszystko powinno być wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

No to jak chce zagraniczny to niech montuje oryginalny czyli quicke teraz i wszystko powinno być wporzadku

 

Właśnie oni się uparli że  żadnego innego nie można na gwarancji niż ten bo jak założysz inny  to nie bedą serwisować  Dla mnie to absurd.

 

więc chcę wiedzieć czy u innych dealerów jest tak samo 

 

Mamy ofertę na tura Sigma   Trac- Lift   Zetor System  Stoll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

Jeżeli to diler zetora to trzeba się skontaktować z zetor polska albo coś w tym stylu i to wyjaśnić bo jeżeli pozwalają na założenie polskiego tura, a nie pozwalają założyć oryginalnego to coś tu jest nie tak. Wygląda że firma dobrze zarabia przy montowaniu MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost
       
       
       
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez tomeq
      Witam!
       
      Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników ww ciągnika. Interesują mnie opinie, awarie jakie się wam przytrafiły i czy ogólnie kupilibyście go drugi raz.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj