Skocz do zawartości

Zdjęcie

sprzedam kombajn case 527

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tlewandowski

tlewandowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 18:22

Sprzedam kombajn Case 527 1998r ,silnik 2343mth , młocarnia 1446mth, 3814ha, silnik volvo 270KM, heder 6,15m z wózkiem,

rozrzutnik plew, sieczkarnia, sprawna klimatyzacja, instrukcja obsługi w języku polskim, katalog części.

Stan kombajnu określam jako bardzo dobry. Kombajn doinwestowany garażowany od rolnika z prawdziwym przebiegiem.

Sprzedaj tylko i wyłącznie z powodu zakupu nowego kombajnu.

Kombajn do obejrzenia w miejscowości Grabowo Powiat Szczecinecki Województwo Zachodniopomorskie

Cena 126.000,00zł podlega oczywiście negocjacji. Odbiór wyłącznie osobisty, nie posiadam transportu.

tel. 600312433, email: tlewandowski@vp.pl

Załączone pliki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
sprzedam kombajn case 527 Dzisiaj, 18:14
  •  

#2 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1397 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 22:28

sprzedam kombajn case 527 no fajna maszyna jak zadbany to nie jednego nowego obejdzie

#3 Share tlewandowski

tlewandowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 05 grudzień 2015 - 23:07

Stan jest naprawdę solidny a najważniejsze że przebieg pewny dla zainteresowanych mogę przesłać listę części które zostały wymienione przed sezonem 2015.

Obejrzałem kilka sztuk które dostępne są w ogłoszeniach bo miałem taki plan żeby dokupić drugi taki sam ale po obejrzeniu zrezygnowałem i nie będę komentował tego co widziałem w końcu stanęło na tym że będzie jeden nowy o większej wydajności. Jeśli są jakieś pytania to chętnie odpowiem bo znam w tych  kombajnach można powiedzieć że każdą śrubkę. Moim zdaniem jest to najtańsze rozwiązanie jeśli chodzi o koszty zakupu i eksploatacji w tej klasie wydajności.

#4 Share janek884

janek884

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 05 luty 2016 - 17:28

Są to dobre kombajny a i cena atrakcyjna. Z ciekawości jaka maszyna go zastąpi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tlewandowski

tlewandowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 05 luty 2016 - 20:41

decyzja o zakupie nie była łatwa, tym bardziej że nowy nie wchodzi na razie z grę wybór fendt 8350 2008r od pierwszego właściciela z niemiec

czy wybór dobry to się okaże na jesień po żniwach.

#6 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 05 luty 2016 - 22:48

Kombajn widać po zdjęciach (OLX) że zgodny z opisem, zadbany. Jest to maszyna na duże areały, tak spytam jaką osiągałeś nim wydajność? Jak nie tajemnica to ile nim kosiłeś że jest za mały. Mam 525 i jestem zadowolony. Z tym będzie problem bo jest za duży na mniejsze powierzchnie, czy świadczenie usług (przejazdy drogami). Więksi obszarnicy mają lub szukają już niestety wiodących marek. Pomimo to życzę powodzenia w sprzedaży bo widać że maszyna godna uwagi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share tlewandowski

tlewandowski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 06 luty 2016 - 07:45

Kombajn pracował u mnie przez 5 sezonów pierwsze 4 lata na 200ha ostatni sezon 2015 gospodarstwo się powiększyło i skosiłem 400ha a w 2016 będę miał pod kose u siebie tylko 450ha przed 527 miałem 524 2sztuki kosiłem nimi 12 sezonów bardzo dobre maszyny, co do wydajności to 16-18ton na godzinę przy sypaniu na postoju w gryce gdzie plon wiadomo jest dużo mniejszy to 3-4ha na godzinę w zależności od wielkości pola. Był dylemat czy dokupić drugi taki sam czy jeden większy, usługi świadczę sporadycznie a jeśli już to w większych gospodarstwach np. w  poprzednim sezonie u kolegi kosiłem owies 40ha i łubin 60ha i to wszystko było w dwóch kawałkach