Polecane posty

tlewandowski    72

Sprzedam kombajn Case 527 1998r ,silnik 2343mth , młocarnia 1446mth, 3814ha, silnik volvo 270KM, heder 6,15m z wózkiem,

rozrzutnik plew, sieczkarnia, sprawna klimatyzacja, instrukcja obsługi w języku polskim, katalog części.

Stan kombajnu określam jako bardzo dobry. Kombajn doinwestowany garażowany od rolnika z prawdziwym przebiegiem.

Sprzedaj tylko i wyłącznie z powodu zakupu nowego kombajnu.

Kombajn do obejrzenia w miejscowości Grabowo Powiat Szczecinecki Województwo Zachodniopomorskie

Cena 126.000,00zł podlega oczywiście negocjacji. Odbiór wyłącznie osobisty, nie posiadam transportu.

tel. 600312433, email: tlewandowski@vp.pl

post-89731-0-64726600-1449335874_thumb.jpg

post-89731-0-34934200-1449335953_thumb.jpg

post-89731-0-28700000-1449336151_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

no fajna maszyna jak zadbany to nie jednego nowego obejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlewandowski    72

Stan jest naprawdę solidny a najważniejsze że przebieg pewny dla zainteresowanych mogę przesłać listę części które zostały wymienione przed sezonem 2015.

Obejrzałem kilka sztuk które dostępne są w ogłoszeniach bo miałem taki plan żeby dokupić drugi taki sam ale po obejrzeniu zrezygnowałem i nie będę komentował tego co widziałem w końcu stanęło na tym że będzie jeden nowy o większej wydajności. Jeśli są jakieś pytania to chętnie odpowiem bo znam w tych  kombajnach można powiedzieć że każdą śrubkę. Moim zdaniem jest to najtańsze rozwiązanie jeśli chodzi o koszty zakupu i eksploatacji w tej klasie wydajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek884    37

Są to dobre kombajny a i cena atrakcyjna. Z ciekawości jaka maszyna go zastąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlewandowski    72

decyzja o zakupie nie była łatwa, tym bardziej że nowy nie wchodzi na razie z grę wybór fendt 8350 2008r od pierwszego właściciela z niemiec

czy wybór dobry to się okaże na jesień po żniwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Kombajn widać po zdjęciach (OLX) że zgodny z opisem, zadbany. Jest to maszyna na duże areały, tak spytam jaką osiągałeś nim wydajność? Jak nie tajemnica to ile nim kosiłeś że jest za mały. Mam 525 i jestem zadowolony. Z tym będzie problem bo jest za duży na mniejsze powierzchnie, czy świadczenie usług (przejazdy drogami). Więksi obszarnicy mają lub szukają już niestety wiodących marek. Pomimo to życzę powodzenia w sprzedaży bo widać że maszyna godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlewandowski    72

Kombajn pracował u mnie przez 5 sezonów pierwsze 4 lata na 200ha ostatni sezon 2015 gospodarstwo się powiększyło i skosiłem 400ha a w 2016 będę miał pod kose u siebie tylko 450ha przed 527 miałem 524 2sztuki kosiłem nimi 12 sezonów bardzo dobre maszyny, co do wydajności to 16-18ton na godzinę przy sypaniu na postoju w gryce gdzie plon wiadomo jest dużo mniejszy to 3-4ha na godzinę w zależności od wielkości pola. Był dylemat czy dokupić drugi taki sam czy jeden większy, usługi świadczę sporadycznie a jeśli już to w większych gospodarstwach np. w  poprzednim sezonie u kolegi kosiłem owies 40ha i łubin 60ha i to wszystko było w dwóch kawałkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj