Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupię ursus zetor

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sobol91

sobol91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 04 grudzień 2015 - 14:01

kupię ursus zetor Kupie ciągnik pow 100 km 6 cyl zetor ursus 4×4 . Woj łódzkie proszę o kontakt pilne. 531271299

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kupię ursus zetor Dzisiaj, 05:23
  •  

#2 Share Rolnik-z-karsznic3

Rolnik-z-karsznic3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 04 grudzień 2015 - 16:06

kupię ursus zetor Ursus 1614 polski ciągnik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share FROG1979

FROG1979

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 08 grudzień 2015 - 15:12

kupię ursus zetor

Niektórzy podobno wracają do ciążkiej serii. Byłem w sobote u znajomego mechanika, który pracuje u dealera nowych ursusów, farmtraków i tymów jako servisant. Mówi że to straszny kit z tymi  mocami jakie piszą na maskach. 11054 ursus miał po sprawdzeniu 86KM :). Sam nie kupił tego sprzętu tylko użytkuje 914 i nie zamierza zmieniac na nic nowego. Mówi, że rolnicy którzy pokupowali te nowe "supersprzęty" szukają starych 1224 nawet do remontu...

Farmtraca na skrzyni ZF nikt w polsce nie potrafi naprawić. Sprzedają to do niemiec bez gwarancji bo oni się tego nie boją brac bo to ich produkcja.... jaja na maxa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sobol91

sobol91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 11 grudzień 2015 - 21:00

kupię ursus zetor Zdecydowałem się na starego Ursusa /zetora ze względu na części . Kupiłem crystala 12045. W ładnym stanie i zobaczymy jak się będzie sprawował. Napędowy sam naprawie jak ogarnę dobra książkę i wcale tak głośno w nim nie jest zakupiłem dziś gumowy dywan na podłogę i mam stare dywany z filcu zobaczymy jak będzie.
Zdecydowałem się na starego Ursusa /zetora ze względu na części . Kupiłem crystala 12045. W ładnym stanie i zobaczymy jak się będzie sprawował. Napędowy sam naprawie jak ogarnę dobra książkę i wcale tak głośno w nim nie jest zakupiłem dziś gumowy dywan na podłogę i mam stare dywany z filcu zobaczymy jak będzie.