Lukasz82

Co to za przyczepa.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michal984    611

Z tego co kojarzę to przyczepy d-50 to całkiem co innego. Prawdopodobnie była ona przerabiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal984    611

Pogrzebałem trochę w necie i znalazłem parę takich przyczep :) Ale każda była przerabiana z d-50

Edytowano przez Michal984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To  że  ktoś  napisze  D50    , nie  znaczy  że  przyczepa jest   D 50   :P

 

D 50   to  2  osiowa,  6  tonowa   przyczepa 

 

 

314937011_2_644x461_przyczepa-d-50-dodaj

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To  żaden  diagnosta  nie  podbije  przeglądu  ,  a nawet  jak  po  znajomości  załatwisz-  to  przy  kontroli ,  też  nie  każdy  gliniarz  to  debil ... :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal984    611

Tutaj się z tobą zgodzę :) wątpię nawet, żeby po znajomości załatwić do niej przegląd. Duże ryzyko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Jest duże prawdopodobieństwo że ta przyczepa została kiedyś przerobiona na potrzeby nauki jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

@mariuszd 93 masz racje to jakiś ulep samoróbka przerobiona z D50 (paka z D50) ale @wlamaj1 ma też racje że takie chodziły za nauka jakzdy jak zmieili na egzamine na tandem na takiej podobnej zdawałem C+E wiec mysle ze to mogło być tak że jak ktoś miał przyczepe D50 i zrobil do niej zmiany konstrukcyjne na odpowiedniej stacji to może i teraz może być zarejestrowany i diagnosta zrobi przeglad bez problemu 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie na takiej przyczepie jakieś 10-11 lat temu robiłem kurs na prawo jazdy kat. C+E. Tamta przyczepa była zarejestrowana i normalnie poruszaliśmy się z nią po drogach. Także z tą może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Tutaj się z tobą zgodzę :) wątpię nawet, żeby po znajomości załatwić do niej przegląd. Duże ryzyko 

 

A ja się nie zgodzę.

Jeśli ma zrobiony przegląd po zmianach konstrukcyjnych ma takie same prawa do przeglądu i rejestracji jak ta co wyszła z fabryki.

 


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Według mnie to jest oryginalna autosanka, często je można spotkac na nauce jazdy jak i dawniej na ulicach, (często je sie widywało za starami w latach 90'tych) Wątpie żeby to była przeróbka bo widziałem ich już kilka i każda taka sama, a wątpie w taki zbieg okoliczności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek0508    11

To na bank jest przerobiona d50 na potrzeby nauki jazdy, z której jak sądzę pochodzi. Takie jeszcze widywało się na ulicy dopóki egzaminy na C+E odbywały się na star 200 lub 1142. Ja spotkałem się także z d50 która była na jednej osi. Na pewno miała zgłoszone kiedyś zmiany konstrukcyjne, więc przejdzie bez problemy przegląd. Rejestracja pewnie jako ciężarowa, więc przegląd co roku i opłaty większe od rolniczej.

Taką to można by jedynie przerobić na platformę do bel, bo to sztywne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maestro80    0

Moim zdaniem jest to przerobiona przyczepa z D50 widziałem dzisiaj taką na ulicy i na oryginalną nie wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pacio
      Witam,
      Jestem zainteresowany tą przyczepą. Zauważyłem ze nie ma obrotnicy , dyszel idzie bezpośrednio do osi.
      Czy to jest jakaś wada , jak to się ma w praktyce ?
      Link do ogłoszenia:
      https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-ruska-wywrotka-CID757-IDybBtt.html#29c7c012de;promoted
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj