Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ładowarki Pichon

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share LukaPro

LukaPro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 01 grudzień 2015 - 08:28

Ładowarki Pichon

Witam wszystkich agrofotowiczow. tak na wstepie jaka u was pogoda, u mnie na podlasiu buro i ponuro ale sie nie zalamywac ;))))

Moze ktos cos wie o ladowarkach Pichon, jak sie zachowuja, jak z serwisem? Sprzedaje go jedna z firm i wlasnie nakreca mnie na kupno jej, i nie wiem jaka ona jest. w ofercie mam schaffera no i pichona.jak ktos cos wie lub ja uzytkuje prosze pisac.pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ładowarki Pichon Dzisiaj, 13:16
  •  

#2 Share maldar

maldar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 01 grudzień 2015 - 23:24

Ładowarki Pichon Jakiej wielkości masz gospodarstwo? W jakim stopniu będziesz obciążać ładowarkę? Jeśli masz gospodarstwo o profilu mlecznym to ile balotów robisz jakie ciężary będziesz przewozić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share LukaPro

LukaPro

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 grudzień 2015 - 08:25

Ładowarki Pichon

Gospodarstwo 50 ha. Produkcja bydla mlecznego na sery i opasy. w sumie okolo 60-70 sztuk.baloty. 500 szt slomy okolo i siano i sianokiszonka okolo 350- 400sztuk. no i kiszonka z kuku z 5 ha. mam niskie oborki  i taki sprzet jest mi bardzo przydatny, wiem bo mam samorobke z wozka widlowego, ale to leciwa maszynka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share maldar

maldar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 19 styczeń 2016 - 00:00

Ładowarki Pichon Nie wiem czy temat jeszcze jest aktualny ale ja bym wybrał shaffera. Będzie bardziej trwalszą maszyną.
Nie wiem czy temat jeszcze jest aktualny ale ja bym wybrał shaffera. Będzie bardziej trwalszą maszyną.